Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dom Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?

Małgorzata Kowalewska-Kawuza

Dom Jak na nowo stworzyć, pielęgnować i pokochać swój dom?

41,54

 

Dom – tutaj wszystko się zaczyna. Nasz dom – nieważne, czy jest wielką willą, czy skromną kawalerką – jest początkiem wszystkiego. Zdarza się jednak, że bywamy tak zajęci życiem, że na dom nie starcza nam już czasu. A przecież to właśnie on jest przystanią, z której wypływamy, i portem, do którego wracamy, żeby nabrać energii do dalszych działań. Stworzenie wymarzonego domu to pierwszy krok, by zapanować nad pozostałymi aspektami życia. Poświęcaj mu swoją uwagę, a przekonasz się, że odwdzięczy ci się po stokroć, stając się twoim największym wsparciem.
Ta książka pokaże ci, jak pielęgnować dom na każdym poziomie: organizacyjnym, emocjonalnym, duchowym. Dzięki niej zmienisz swoje mieszkanie w miejsce, które cię otula, karmi, inspiruje, w którym zawsze będziesz czuć się bezpiecznie. Wszystko w tej książce mówi: dom to ukochane miejsce na ziemi, ostoja, azyl dla nas i rodziny. Oczywiście, najważniejsi są ludzie. Zróbmy wszystko, żeby było nam w nim dobrze, żebyśmy chcieli do niego wracać. Czasami musimy stworzyć go od podstaw, a czasami tylko coś poprawić. Tu znajdziecie podpowiedzi, jak to zrobić. Czasami to bardzo proste rzeczy.
Dorota Wellman

Pascal
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-831-7175-3

Liczba stron: 304

Format: 16.2x23.0cm

Cena detaliczna: 74,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...