Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Domowa Pyra. Smaczna Banda i emocje

Domowa Pyra. Smaczna Banda i emocje

18,78

 

Pyra to przeuroczy kartofelek, który bardzo ceni sobie wygodę. Ma pod ręką wszystko, czego potrzebuje, by dobrze się bawić i nie ruszać z domu. Ba, Pyra nie musi ruszać się nawet ze swej kanapy, bo pod ręką ma zestaw pilotów, przed oczami kilkanaście ekranów, na których wyświetlane są jej ulubione programy i nieprzerwane relacje z życia jej przyjaciół. Ma urządzenie do podawania przekąsek, do malowania paznokci, a nawet zdalnie sterowaną szczoteczkę do zębów.
To gwarancja wygody, ale… czy to wygoda sprawia, że życie jest piękne? Pewnego dnia Pyrę zaskakuje przerwa w dostawie prądu, która zmusi ją do wyjścia na dwór, a w rezultacie zmieni nieco jej priorytety. Ta zabawna i mądra opowieść pomoże w przystępny sposób zaprosić dziecko do rozmowy o potrzebie równowagi pomiędzy światem online a tym, który widać za oknem. Historia uroczego kartofelka da do myślenia również starszym czytelnikom! Książka, która przebojem zdobyła amerykańskie listy bestsellerów, jest kolejną częścią cyklu Smaczna Banda i emocje Jory’ego Johna i Pete’a Oswalda.

W księgarniach są już inne tytuły z serii: Smaczna Banda i wolny wybieg, Niesforne Ziarenko i straszny wieczór, a także Skwaszone Winogrono, Niesforne Ziarenko, Fajny Cieciorek Wzorowe Jajo i Bystre Ciastko. W przygotowaniu kolejne tytuły!

HarperKids
Oprawa twarda

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-276-8658-9

Liczba stron: 32

Cena detaliczna: 29,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...