Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Droga Dusz Żniwiarz Tom 4

Paulina Hendel

Droga Dusz Żniwiarz Tom 4

7.7

(1338 ocen) wspólnie z

23,84

 

Doła?cz do walki z demonami i ocal s´wiat przed zagłada?!
Ciemnos´c´ zalała Wiatrołom. Nadeszła trzynasta pełnia a wraz z nia? nowe demony. Feliks ma wraz˙enie, z˙e w tym rozdaniu dostał od losu najgorsze karty. Odkrywa, z˙e ludzie moga? byc´ ro´wnie nieobliczalni i z˙a?dni krwi, co nawi. Magda w pogoni za Nija? znajduje sie? tak daleko od rodzinnego miasteczka jak jeszcze nigdy. Czy uda jej sie? odkryc´, kim tak naprawde? jest, zanim be?dzie za po´z´no? I czy droga dusz zaprowadzi ja? z powrotem do domu?
Po epoce wiedz´mino´w przyszedł czas na z˙niwiarzy. Paulina Hendel stworzyła serie?, kto´ra az˙ prosi sie? o film. Bohaterowie funduja? nam niezapomniane przygody, kto´rych akcja rozgrywa sie? w s´wiecie pełnym słowian´skich demono´w. Daj sie? porwac´! Choc´ niekoniecznie jakiejs´ strzydze…

Paulina Hendel zabierze was w niesamowitą podróż pełną wonnych ziół, piekącej soli i błyszczących sierpów. Katarzyna Berenika Miszczuk
Jeśli sądzicie, że wiece już wszystko o słowiańskich demonach i zabobonach, Paulina Hendel raz jeszcze sprawi, że zmienicie zdanie. Marta Kisiel
Boicie się ciemności? Wierzycie w przeczucia, znaki i przepowiednie? Ta książka jest dla was! Maja Lidia Kossakowska

We Need YA
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-663-8106-3

Liczba stron: 496

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...