Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Druga szansa

Kylie Scott

Druga szansa

7.0

(809 ocen) wspólnie z

22,97

 

Kylie Scott, bestsellerowa autorka „New York Timesa” i „USA Today”, przedstawia kolejny romans, któremu nie można się oprzeć. Kiedy w wyniku brutalnego ataku Clementine traci pamięć, musi zacząć wszystko od nowa. Pragnie dowiedzieć się, kim była i dlaczego dokonywała takich a nie innych życiowych wyborów. Jak choćby opuszczenie przed zaledwie miesiącem (rzekomej?) miłości swojego życia, tatuażysty Eda. Gdy Clementine pojawia się w salonie tatuażu i pyta byłego chłopaka o zerwanie, on nie wierzy własnym uszom. Ostatnią rzeczą, jakiej teraz potrzebuje Ed, jest kolejne bolesne rozczarowanie. Mimo to nie potrafi pozwolić dziewczynie odejść. Czy powinni rozstać się na dobre? A może ich miłość zasługuje na drugą szansę? „Piękna realistyczna opowieść o silnej kobiecie i mężczyźnie na tyle odważnym, by tę kobietę pokochać. Ta historia jest naprawdę niesamowita”. – Audrey Carlan, bestsellerowa autorka romansów „New York Timesa” „Druga szansa ma wszystko, czego oczekujemy po romansie. Cudowna intensywność wrażeń, niesamowita bohaterka, wspaniały bohater i żarty, które mogła wymyślić tylko Kylie Scott. Ta książka to czysta magia”. – L.J. Shen, bestsellerowa autorka „USA Today” Kylie Scott – fanka romansów, rock and rolla i horrorów klasy B. Mieszka w Queensland, w Australii, gdzie czyta i pisze. Ma grono wiernych fanek, które pochłaniają jej kolejne książki i szeroko komentują je w sieci.

LUNA
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-670-2284-2

Tytuł oryginalny: Repeat

Liczba stron: 296

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...