Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Duda i jego tajemnice

Tomasz Piątek, Marcin Celiński

Duda i jego tajemnice

6.2

(72 ocen) wspólnie z

39,90

 

Oskarżany o niesamodzielność, nieodpowiedzialność, nieprzemyślane działania. Nikt jednak dotąd nie prześwietlił prezydenta RP - Andrzeja Dudy. To pierwsza książka jest pierwsza o jego przeszłości, związkach i powiązaniach. Tutaj dowiesz się:

- jak Andrzej Duda rozpoczął wielką i nieoczekiwaną karierę;
- co go łączyło ze zwolennikami prawa do aborcji;
- kto go wprowadził do spółek skarbu państwa;
- dzięki komu znalazł się w Prawie i Sprawiedliwości;
- kto wymyślił, że Andrzej Duda mógłby kandydować na prezydenta;
- kim są współpracownicy prezydenta Dudy i jakim wpływom ulegają;
- na jakie pytania jego kancelaria woli nie odpowiadać;
- kim jest Filip Szary;

Poznaj sprawdzone, udokumentowane i nieznane fakty. Włącz myślenie.

Arbitror
Oprawa miękka

Arbitror

Cena detaliczna: 39,90 zł

Spotkanie z autorami książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Zofia Papież

"Duda i jego tajemnice"

Ciekawe informacje. Niektóre mnie zaskoczyły inne rozbawiły. Tak już jest z tą polityką...nie lubi ona prawdy, a prawda nie lubi polityki :)
Dawid

Duda i jego tajemnice

Ze swojej strony polecam jednej jak i drugiej stronie. Wszyscy wiemy o jakich stronach mówimy... na szczęście jestem realistą i uczciwym człowiekiem, dlatego stoje na środku :)
Wiktor

Polecam

Książka w ciekawy sposób przedstawia drogę Dudy do polityki. Powiem tak, zaskoczeni będą i zwolennicy pana prezydenta jak i jego zagorzali przeciwnicy. Jego kariera bowiem rozpoczęła się w Unii Wolności!!Kiedy się o tym wie, dużo łatwiej jest zrozumieć dlaczego podejmował takie, a nie inne decyzje ;) Polecam, lektura czasem naciąga fakty, jednak jest część, nad którą warto się pochylić.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...