Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Dylemat

B.A. Paris

Dylemat

29,96

 

Niektóre decyzje są wyjątkowo trudne do podjęcia. Przekonaj się, jak opłakane skutki może przynieść jeden błędny wybór.

"Dylemat" to powieść nosząca w sobie znamiona thrillera z pogłębioną psychologią bohaterów. Livia to dojrzała kobieta, od lat mająca u boku męża, Adama, z którym wbrew rodzicom związała się jeszcze jako nastolatka. Wspólnie wychowali też dwójkę dzieci. Choć kobieta starała się odnowić kontakt z rodzicami, nigdy jej się to nie udało. Mimo wszystko, jakoś ułożyła sobie życie.

Teraz zbliżają się czterdzieste urodziny Livii - wyjątkowo huczne, dlatego kobieta bardzo się na nie cieszy. Podjęła też ostatnią próbę pogodzenia się z rodzicami i zaprosiła ich na przyjęcie. Na uroczystość nie dotrze natomiast jej córka, Marnie, a Livia widzi w tym okazję do wyznania mężowi czegoś, co powinna mu powiedzieć już dawno, a co diametralnie zmieni jego życie.

Tymczasem Adam chce zrobić żonie niespodziankę i potajemnie ściągnąć córkę do domu. Przedtem dokonuje szokującego odkrycia. Z jednej strony wolałby nie psuć żonie tego wyjątkowego dnia - z drugiej jednak wie, że powinna poznać prawdę. Jaką decyzję należy podjąć, by strat było jak najmniej?

Albatros
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-675-1276-3

Tytuł oryginalny: The Dilemma

Liczba stron: 352

Format: 13.5x20.5cm

Cena detaliczna: 42,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...