Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Echo z otchłani

Remigiusz Mróz

Echo z otchłani

6.5

(1308 ocen) wspólnie z

39,90

 

Remigiusz Mróz powraca z długo oczekiwaną kontynuacją Chóru zapomnianych głosów!

To dalsze losy Håkona Lindberga, Dija Udina Alhassana i Ellyse. ISS Kennedy powraca na ziemię, która w niczym jednak nie przypomina planety sprzed kilkuset lat. Globalny kataklizm zmienił ją w jałowe pustkowie i przetrwali tylko nieliczni. Statki Ara Maxima, które ocalały są bezpieczne na orbicie i czekają na dalsze instrukcje tych, którzy zechcą pomóc w odbudowie ludzkości.

Co zdarzyło się na Ziemi?
Czy okrętom naprawdę nic nie grozi?
Komu uda się odkupić winy?

Czwarta Strona
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-665-1764-6

Liczba stron: 408

Czwarta Strona

Cena detaliczna: 39,90 zł

Zapowiedź książki

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Kamila Dereń

Echo z otchłani

Rzuciłam wszystkie inne książki, by móc na spokojnie przeczytać Echo z otchłani i zdecydowanie nie żałuję. To jedna z najlepszych książek jakie czytałam w lutym. Polecam!
Martyna Chulewicz

Wielki powrót!

Ale się naczekałam! Zakochałam się w Chórze zapomnianych głosów parę lat temu, ale wytrwale czekałam na kontynuacje i wreszcie jest! Jak dla mnie to jego najlepsza seria!  Finał książki zaskakuje, pozostawia niedosyt i zostawia czytelnika z rozdziawioną buzią! Jestem zachcywona i liczę cały czas na więcej i dalszą kontynuację. ;)
Daniel Marczuk

Mróz jak zwykle zaskakuje

Dla mnie petarda. Pierwsza część bardzo przypadła mi do gustu i z tą jest bardzo podobnie. Mróz pokazał się tu z najlepszej strony - ciekawa i dynamiczna fabuła, wyraziści bohaterowie. Książka naprawdę godna polecenia.

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...