Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Efektywny zespół Jak razem osiągnąć więcej? Strategie budowania silnego zespołu

Bielińska Inga, Jakubczyńska Zofia

Efektywny zespół Jak razem osiągnąć więcej? Strategie budowania silnego zespołu

6.3

(6 ocen) wspólnie z

23,43

 

Zamierzasz wprowadzić zmiany w organizacji i wdrożyć zdrowe normy zespołowe? Szukasz nowych sposobów wspierania pracowników, aby w pełni wykorzystać ich potencjał? Chcesz, by twój zespół był jeszcze skuteczniejszy i silniejszy? Dzięki lekturze tego poradnika szybko znajdziesz rozwiązanie konkretnego problemu i przygotujesz długofalowy plan działania. Różnorodne techniki i narzędzia pomogą stworzyć przyjazną kulturę organizacyjną, w której podstawowymi motywatorami pracowników będą współdziałanie, akceptacja i pokonywanie własnych ograniczeń.
Opracowana przez doświadczone trenerki biznesu książka pomoże menedżerom i liderom wybrać najlepsze metody działania, które będą podstawą budowania dobrych relacji oraz tworzenia silnych zespołów skoncentrowanych na wspólnym celu. Pracownikom dużych firm i organizacji pozwoli zaś lepiej radzić sobie w sytuacjach konfliktowych.
Sprawdź, co zrobić, gdy:
w zespole jest trudny pracownik, który sabotuje wspólne cele pracownicy wciąż potrzebują ekstradoładowania, by realizować swoje zadania grupa wywiera presję na osoby o odmiennej opinii decyzje i działania są odkładane w czasie, aż do ostatniej chwili pracownicy starają się udowodnić, że nie da się wprowadzić koniecznej zmiany O autorkach:
Inga Bielińska – partner zarządzający i założyciel Value Plus, wiceprezes International Coach Federation Polska, certyfikowany coach ICF. Wykładowca poznańskich uczelni. Prowadzi programy rozwojowe z zakresu budowania strategii, zarządzania zespołem, komunikacji w zespołach projektowych i szeroko rozumianych kompetencji miękkich. Pracuje w środowiskach międzynarodowych (w językach polskim i angielskim).
Zofia Jakubczyńska – partner zarządzający i założyciel Value Plus, wykładowca z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Wspiera zarządy i liderów w budowaniu i umacnianiu zespołów. Szkoli menedżerów sił sprzedaży w kierowaniu pracą regionów metodą coaching on the job. Pracuje z liderami przygotowującymi się do awansu wewnętrznego.
Książkę polecają:
Bardzo się cieszę, że powstała ta książka! Wyjaśnia, co wpływa na sukces każdego zespołu oraz na mnie jako lidera. Pobudza do autorefleksji, a przy tym łączy podejście coachingowe do diagnozowania aktualnej sytuacji z budowaniem planu działania. Zaprezentowane w książce narzędzia to obowiązkowy zestaw do wykorzystywania w codziennej pracy menedżerskiej. Efektywny zespół dołączam do listy rekomendowanych przeze mnie książek, które powinien przeczytać każdy menedżer.
Dorota Duszyńska, Dyrektor HR Bonduelle Polska
Na rynku jest wiele poradników, które wskazują problemy, ale nie dają rozwiązań. Ta książka wyróżnia się na tym tle – aż kipi od przykładów, technik, metod i tricków możliwych do natychmiastowego zastosowania zarówno podczas szkoleń, jak i w codziennej pracy. Efektywny zespół to obowiązkowa lektura w bibliotece każdego szefa i szkoleniowca.
Katarzyna Majewska, Kierownik ds. szkoleń wewnętrznych, Intermarché
100% praktyki! Autorki doskonale opracowały zagadnienia, które dla wielu menedżerów stanowią codzienne wyzwanie. Jako lider znalazłam w książce zestaw menedżerskich narzędzi. Jako trener – mnóstwo inspiracji.
Beata Kapcewicz, Prezes Momentum Trainers Group

Edgard
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-778-8778-3

Liczba stron: 264

Format: 23.4x16.4

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...