Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Eksperyment "komedia romantyczna"

Ciara Smyth

Eksperyment "komedia romantyczna"

7.9

(125 ocen) wspólnie z

31,49

 

„Wyjątkowa, zniewalająca i cudownie prawdziwa historia!  Becky Albertalli, autorka powieści „Simon oraz inni homo sapiens”

Saoirse nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, ani w szczęśliwe zakończenia. Gdyby istniały, jej matka nie byłaby w domu opieki, a jej ojciec nie żeniłby się ponownie. Dlatego przed pójściem na studia Saoirse planuje imprezować, oglądać horrory i zapomnieć o problemach. Wszystko to uda się pod jednym warunkiem – że się nie zakocha i nie wchodzić wejdzie w żaden związek. Przecież i tak nie warto.

Ale na jednej z imprez pojawia się Ruby – być może najładniejsza dziewczyna, jaką Saoirse kiedykolwiek widziała. Fanka komedii romantycznych, wierząca w dozgonną miłość i gotowa się w kimś zakochać. A konkretnie w Saoirse. To dla niej Saoirse postanawia lekko nagiąć swoje zasady. Ruby proponuje eksperyment: będą odgrywać sceny z komedii romantycznych – z tą różnicą, że umawiać się będą tylko do końca wakacji, a ich randki będą niezobowiązujące.

I byłby to plan idealny, gdyby dziewczyny nie zapomniały o tym, że komedie romantyczne kończą się... zakochaniem.

Ciara Smyth - irlandzka autorka książek dla młodzieży. Studiowała aktorstwo, pedagogikę i pracę socjalną. Jej powieść Eksperyment „komedia romantyczna”, została nagrodzona w konkursie KPMG Children's Books Ireland Awards w kategorii Junior Juries. Uwielbia układać puzzle i prowadzić ożywione dyskusje ze swoimi zwierzętami.

Moondrive
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-813-5294-9

Liczba stron: 352

Moondrive

Format: 135 x 205mm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Tłumaczenie: Maria Borzobohata-Sawicka

Rok wydania: 2023

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...