Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ekspresowe porady fotograficzne Jak robić świetne zdjęcia każdym aparatem

Bryan Peterson

Ekspresowe porady fotograficzne Jak robić świetne zdjęcia każdym aparatem

6.6

(17 ocen) wspólnie z

19,26

 

Szukasz szybkich i sprawdzonych porad fotograficznych?
Twoje zdjęcia nie są wystarczająco ostre?
Kolory na zdjęciach są wyblakłe?
Nie wiesz, w jaki sposób uwiecznić fajerwerki lub osoby na tle słońca, aby nie wyglądały jak czarne plamy?
Ekspresowe porady fotograficzne Bryana Petersona są dla ciebie.

Bryan Peterson, uznany na całym świecie nauczyciel fotografii, zdradzi ci rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł wykonywać doskonałe fotografie.

Fotografowanie często wywołuje frustracje – począwszy od fotografowania bardzo kontrastowych scen, poprzez zamrażanie akcji w słabym świetle, wykonywanie zdjęć księżyca w pełni czy fotografowanie błyskawic. W każdym z tych przypadków Bryan zwraca uwagę na typowe problemy i prezentuje metody ich rozwiązania, aby nadać zdjęciom zupełnie inny wygląd.

Będące uzupełnieniem Ekspozycji bez tajemnic, Ekspresowe porady fotograficzne wyjaśniają najistotniejsze kwestie fotograficzne, by pomóc ci przełamać złe nawyki, abyś mógł bez obaw tworzyć najlepsze zdjęcia nawet w najtrudniejszych warunkach.


Wielką zaletą Ekspresowych porad jest ich forma. Każde zagadnienie rozpoczyna się od konkretnego pytania, na które otrzymasz dokładną odpowiedź. Dzięki temu nie musisz książki czytać od deski do deski. Potraktuj ją raczej jak podręczny poradnik, który możesz mieć zawsze przy sobie.

Ekspozycja bez tajemnic Bryana Petersona wyjaśniająca, jakie elementy wpływają na ekspozycję, sprzedała się już w nakładzie blisko pół miliona egzemplarzy, co uczyniło ją jedną z najbardziej poczytnych książek o fotografii na świecie. Teraz Bryan przygotował rozwinięcie tamtej publikacji w postaci Ekspresowych porad fotograficznych, w których mierzy się z 28 najczęstszymi problemami związanymi z ekspozycją, z jakimi borykają się entuzjaści fotografii.

BRYAN PETERSON jest zawodowym fotografem, znanym na całym świecie instruktorem i autorem takich bestsellerów, jak: Ekspozycja bez tajemnic, Fotografia bez tajemnic, Kompozycja bez tajemnic czy Lampa błyskowa bez tajemnic. Założył internetową szkołę fotograficzną – Szkoła Perfekcyjnej Fotografii Bryana Petersona (polish.ppsop.com). Mieszka w Chicago.

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-757-9286-7

Tytuł oryginalny: Bryan Peterson's Exposure Solutions: The Most Common Photography Problems and How to Solve Them

Liczba stron: 144

Format: 16.5x22.5cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...