Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Emerytura nie jest Ci potrzebna czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność

Jacek Borowiak

Emerytura nie jest Ci potrzebna czyli jak kilka Twoich decyzji może spowodować, że zgromadzisz majątek i szybciej osiągniesz wolność

7.1

(103 ocen) wspólnie z

44,99

 

Większość z nas potrafi ciężko pracować za pieniądze. Dysponujemy wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na ich zarabianie, ale często nie umiemy ich zatrzymać, a już niezwykle rzadko potrafimy zrobić tak, by to one pracowały dla nas.

Co możesz zyskać dzięki tej książce?
• Zrozumiesz, dlaczego bez względu na to, ile zarabiamy, mamy problemy finansowe.
• Poznasz, jaki wpływ na nasz majątek mają typowe decyzje, które podejmujemy.
• Dowiesz się, jak kilka prostych zmian, dotyczących wydawania pieniędzy, może przynieść wymierne i pozytywne efekty oraz pozwolić żyć bez „szarpaniny” z finansami.
• Zdobędziesz podstawową wiedzę finansową i inwestycyjną, bez której nie można osiągnąć finansowej wolności.
• Poznasz możliwości i mechanizmy inwestycyjne, które pozwalają skutecznie budować majątek i dochód pasywny, by móc przeżyć swoje życie tak, jak chcemy.
• Dowiesz się m.in. jak analizować i tworzyć własne strategie inwestowania na giełdzie z wykorzystaniem funduszy inwestycyjnych, jak kupić 20 nieruchomości na wynajem, gdy masz zdolność kredytową tylko na jedną, jak zgromadzić 637 tys. zł więcej niż ktoś, kto ma taką samą pensję lub jak stworzyć sobie własną emeryturę w wysokości 3200 zł/mies.
• … i przekonasz się, jak można to osiągnąć, żyjąc w Polsce, a nie w Ameryce.

Rozpisani.pl
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-938-5400-4

Liczba stron: 242

Format: 14.5x21.0cm

Cena detaliczna: 44,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...