Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Endometrioza Kobiecość nie musi boleć

Karolina Staszak

Endometrioza Kobiecość nie musi boleć

6.0

(24 ocen) wspólnie z

25,84

 

Poradnik dla każdej kobiety!

● bolesne miesiączki
● bóle pleców
● dyskomfort w czasie stosunku
● trudności z zajściem w ciążę
● depresja
● nerwowość

Endometrioza to choroba, która może spotkać każdą z nas. Jeśli co miesiąc cierpisz na oste bóla brzucha, nie jesteś w stanie wyjść do pracy, wszystko cię drażni, a niektóre pozycje w trakcie seksu są dla ciebie bolesne, to znak, że coś się dzieje.

"Endometrioza. Kobiecość nie musi boleć" to osobista historia kobiety, która borykała się z takimi problemami. Autorka tłumaczy, jak doszło do rozpoznania endometriozy, jakie miała objawy i jak to się stało, że mimo choroby jest dziś matką. Rozdziały napisane przez m.in. ginekologa, seksuologa, psychoterapeutę i dietoterapeutę pomogą zrozumieć etapy choroby, a zastosowanie się do wskazówek specjalistów może przynieść ulgę, byś mogła w pełni cieszyć się zdrowiem.

W książce znajdziesz też odsyłacze do filmów z ćwiczeniami przygotowanymi przez fizjoterapeutki. Proste techniki autoterapii pozwolą ci lepiej zadbać o zdrowie.

Mando
Zintegrowana

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-277-1733-7

Liczba stron: 240

Format: 16.5x24.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Z ginekologiem o endometriozie

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Katarzyna Jurek

Endoporadnik

Każda kobieta powinna zaznajomić się z treścią ednoporadnika. Każdą z nas moze spotkać ten problem...
Klara

Polecam.

Tym razem autorka powraca do nas z bardzo osobistą książką jaką jest "Endometrioza". Autorka boryka się z tą dolegliwością od wielu lat i postanowiła podzielić się z nami swoim doświadczeniem. Endometrioza to choroba na którą choruje wiele kobiet, jednak wiele kobiet czasem nie zdaje sobie sprawy z powagi sytuacji i zwyczajnie lekceważy obajwy.  Ten poradnik pozwala w jasny i precyzyjny sposób dowiedzieć się nam z czym tak naprawdę jest ta bolesna przypadłość i jak sobie z nią radzić. Dzięki temu, że większość książki stanowią prywatne notatki autorki możemy lepiej wczuć się w to, przez co przechodzi. Znajdziemy tuta także cenne porady specjalistów takich jak ginekolog, psychoterapeuta. Polecam, jest to solidny poradnik, który z pewnością pomoże wielu kobietom! 

 

Małgorzata

Endometrioza

Autorka w doskonały sposób przedstawia swoje życie z chorobą i walką o siebie. Dowiadujemy się, jak udało się jej zajść w ciążę, o życiu z bólem i tym jak sobie z nim radzić. Z pewnością czytelnik tej lektury będzie zadowolony z treści, ponieważ indormacje są rzetelne i wyczerpujące. Polecam tę książkę wszystkim kobietom, które chorują na endometriozę, ale także tym, które nie mają obajwów choroby jednak możemy pomóc w diagnozie naszej mamie czy babci. Oby więcej takich książek!
Iza

Endometrioza

Bardzo ciekawy poradnik. Każda kobieta powinna zaznajomić się z jego treścią, ponieważ wiele kobiet życje w nieświadomości i myśli, że "taki nasz urok".

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...