Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Fairyland 1 Pupil's Book + e-book

Dooley Jenny, Evans Virginia

Fairyland 1 Pupil's Book + e-book

57,00

 

Fairyland to innowacyjna seria podręczników przeznaczonych dla uczniów klas od 1 do 3 szkoły podstawowej, opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania języków obcych. Wyczarowany na kartach podręczników magiczny świat, w którym elementy realistyczne łączą się z fantastycznymi, przejrzysta i uporządkowana struktura kursu, ogromna różnorodność ćwiczeń i unikalne komponenty sprawiają, że seria Fairyland jest niezwykle przyjazna zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Oryginalny temat, wokół którego zaprojektowano kurs, pozwala przybliżyć uczniom kulturę brytyjską, jej legendy i mity, zaprasza do odkrywania świata wróżek, trolli i skrzatów. Ta „szczypta magii” stwarza przestrzeń do rozwijania wyobraźni oraz skłania dzieci do twórczego i efektywnego angażowania się w proces uczenia. Bohaterowie serii to mieszkańcy Magicznego Lasu: wróżka Erlina, strażnik Lasu – drzewo o imieniu Willow i irlandzki skrzat Alvin. Towarzyszą im, w przygotowanych dla najmłodszych uczniów Fairyland 1 i Fairyland 2, postaci o imionach Woody i Frosty - drewniany chłopiec i bałwanek. W kolejnych częściach serii w Magicznym Lesie pojawia się czwórka dzieci – rówieśników uczniów. Materiał zawarty wpodręczniku Fairyland 1 i Fairyland 2 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 60 - 80 godzin lekcyjnych. Materiał zawarty w podręczniku Fairyland 3 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 70 - 80 godzin lekcyjnych.

Najważniejsze cechy

atrakcyjna dla uczniów tematyka, przyciągający uwagę bohaterowie, piękna szata graficzna;
ciekawe dialogi kształcące umiejętności receptywne;
stopniowe kształcenie czterech sprawności językowych;
słownictwo prezentowane w formie obrazkowej i dźwiękowej;
wspaniałe piosenki i teksty do skandowania;
ogromna różnorodność ćwiczeń;
liczne gry i zabawy;
systematyczne powtarzanie i utrwalanie słownictwa oraz zasad gramatyki;
ćwiczenie wymowy;
powtórki materiału po każdym module;
poznawanie krajów anglojęzycznych;
ścieżki międzyprzedmiotowe;
sekcje uwrażliwiające na problemy związane z ochroną środowiska;
propozycje przedstawień teatralnych;
lekcje okolicznościowe.

Seria stanowi perfekcyjne połączenie materiału drukowanego i cyfrowego. Nauczyciel może prowadzić lekcje przy użyciu oprogramowania do tablic interaktywnych, a uczeń korzystać z interaktywnego eBooka, czyli podręcznika cyfrowego.

Express Publishing
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-797-3072-8

Liczba stron: 88

Format: 220x280mm

Cena detaliczna: 57,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...