Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Felek i Tola i burza

Sylvia Vanden Heede

Felek i Tola i burza

7.4

(14 ocen) wspólnie z

19,57

 

Nad lasem Felka i Toli rozpętuje się burza… Nowe przygody znanych i lubianych zwierzęcych bohaterów w wersji dla najmłodszych.
W ciepłej, przytulnej norce w środku lasu mieszka nierozłączna para: lis Felek i zajączka Tola.
Pewnego popołudnia ich sąsiad, puchacz Henio, próbuje napisać wiersz. To niełatwa sztuka – trzeba się solidnie nagłowić. A tu jeszcze nadciąga burza! Jak się skupić na rymach, gdy grzmi i błyska?
Przyjaciele chronią się w przytulnej norce Felka i Toli. Razem na pewno coś wymyślą!
Znacie i lubicie Felka i Tolę? Teraz będą się mogli z nimi zaprzyjaźnić także młodsi siostra i brat. Krótki tekst i duże ilustracje nie pozwolą maluchom się znużyć, kartonowe strony wytrzymają nawet najbardziej intensywną lekturę. A starsi wielbiciele lisa łakomczucha i roztropnej zajączki pewnie też chętnie dowiedzą się, jak to było, gdy puchacz Henio dopiero wprowadzał się do dziupli drzewa po sąsiedzku.
Polecamy także pozostałe tomy dla najmłodszych: Felek i Tola i nowy sąsiad, Felek i Tola i balon Henia oraz Felek i Tola i urodziny Henia, a także tomy dla nieco starszych czytelników: Felek i Tola, Do zobaczenia, Felku i Tolu, Felek i Tola na wyspie oraz Felek i Tola i porywacze.

Dwie Siostry
Oprawa: Kartonowa

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-815-0203-0

Tytuł oryginalny: Vos en Haas en de bui van Uil

Liczba stron: 14

Format: 23.5x31.5cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...