Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Fit przepisy od baletnicy

Svetlana Ovsyankina

Fit przepisy od baletnicy

6.7

(42 ocen) wspólnie z

27,08

 

Baletnica gotuje!

Jak jeść lekko, smacznie i zdrowo? Skąd wziąć siłę do codziennej aktywności i intensywnych treningów? Jak poprawić sylwetkę?

Svetlana Ovsyankina, tancerka Polskiego Baletu Narodowego – odkrywa sekrety swojej kuchni i udowadnia, że sport i miłość do jedzenia wcale nie muszą się wykluczać. Gotowanie może być proste, zdrowe i łatwo dostępne – nawet jeśli jesteś zajęty lub bardzo aktywny fizycznie.

W książce znajdziemy 100 przepisów na lekkie i pożywne dania, które pokocha cała rodzina.

Pascal
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-810-3502-6

Liczba stron: 256

Format: 16.0x21.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Henryk Wąs

Biegacz i jedzenie

Aktywnie ćwiczę, codziennie rano biegam i staram się zdrowo odżywiać, żeby mieć siłę na kolejne aktywności i branie udziału w maratonach. Zawsze wydawało mi się, że zdrowe gotowanie to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla mężczyzny. A potem znajoma pożyczyła mi książkę „Fit przepisy od baletnicy" i nagle okazało się, że wcale nie muszę wydawać miliona monet na dietę pudełkową, bo mogę gotować sobie sam. Baletnico - dziękuję! :)
Ewelina Groszek

Fit baletnica

Polecam! Jestem totalnym kuchennym beztalenciem, znajomi żartują, że potrafię przypalić nawet wodę na herbatę. A uwaga... samodzielnie, tak SAMODZIELNIE, ugotowałam ostatnio obiad. Fit baletnico - ta książka to mistrzostwo <3
Alina Tobiasz

Smacznie i zdrowo

Ciekawe, pomysłowe, zdrowe jedzonko. Odkąd mam tę książkę mogę łączyć moją miłość do tenisa i dużych ilości jedzenia. Przygotowuje sobie posiłki na dwa dni do przodu i... w drogę. Smacznie, odżywczo, domowo - polecam.

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...