Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Fotografuj miejsca jak mistrz

Henry Caroll

Fotografuj miejsca jak mistrz

6.1

(7 ocen) wspólnie z

31,42

 

Autor bestsellerowej książki Fotografuj jak mistrz tym razem omawia, unikając technicznego żargonu, wszystkie aspekty fotografowania miejsc: krajobrazów, pejzaży miejskich, architektury i wnętrz. Niezależnie od tego, jakim aparatem dysponujesz, jakie są twoje zainteresowania i doświadczenie, ten podręcznik zapozna cię ze wszystkimi najważniejszymi technikami i odsłoni kulisy pracy najwybitniejszych fotografików. Znajdziesz tu wiele praktycznych porad i mnóstwo kultowych zdjęć. Dzięki zdobytej wiedzy będziesz mógł fotografować jak mistrz miejsca, które znaczą dla ciebie najwięcej. W książce zaprezentowano prace 50 najznakomitszych fotografików, a należą do nich: Alec Soth, Martin Parr, Robert Adams, Todd Hido, Rut Blees, Luxemburg Julius, Shulman Rinko, Kawauchi Thomas, Ruff Tim, Hetherington Joel Sternfeld

Alma-Press
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-702-0805-9

Tytuł oryginalny: Read This if You Want to Take Great Photographs of Places

Liczba stron: 128

Format: 14.5x20.0cm

Cena detaliczna: 45,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...