Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko Droga spokoju przez czas zamętu

Neale Donald Walsch

Gdy wszystko się zmienia, zmień wszystko Droga spokoju przez czas zamętu

27,37

 

W życiu każdego z nas zachodzi wiele zmian,ale czy można równać je z kryzysem?
Nie – jeżeli zmieniasz ich przeżywanie za pomocą pewnych środków, które leżą w zasięgu ręki.
Ale nie jest to książka tylko o zmianach. Mówi też o tym, jak działa życie. Opowiada o charakterze zmian – o ich przyczynach, o tym, jak sobie z nimi radzić i jak sprawić, aby były „na lepsze”. Znajdziesz w niej Dziewięć Zmian, Które Mogą Zmienić Wszystko. Czy trafiła w twoje ręce akurat w najodpowiedniejszym momencie? Ten bestseller „New York Timesa” odwołuje się do serc wszystkich, którzy stracili grunt pod nogami z powodu poważnych zmian życiowych – a także do serc tych, którzy chcą im pomóc. W tym uderzająco przejrzystym i praktycznym tekście znajdziesz techniki pozwalające odzyskać zdrowie i wrócić do życia.
Zawiera on rozmowę o tym, jak radzić sobie ze zmianami, które już nadeszły i które dopiero przyjdą. Na wspaniałej interaktywnej stronie www masz możność uzyskania natychmiastowej pomocy od instruktorów, a nawet od samego autora. Dzięki tej znakomitej książce i witrynie internetowej nie będziesz musiał stawać w obliczu życiowych zmian samotnie.
Autor Rozmów z Bogiem przedstawia nowe, frapujące spojrzenie na coś, co nigdy nie ulega zmianie – na zmianę.

Laurum
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-808-7481-7

Tytuł oryginalny: When Everything Changes, Change Everything: In a Time of Turmoil, a Pathway to Peace

Liczba stron: 274

Format: 14.0x22.0cm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...