Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gem, set i mecz Tajemna broń światowych mistrzów tenisa

Mark Hodgkinson

Gem, set i mecz Tajemna broń światowych mistrzów tenisa

6.7

(10 ocen) wspólnie z

18,96

 

Czy istnieje lepszy sposób, aby poprawić umiejętności gry w tenisa - a jednocześnie jeszcze bardziej docenić ten sport - niż poprzez odkrycie sekretów najwybitniejszych graczy świata i ich trenerów?

Jeśli chcesz podnieść swój poziom w oparciu o wskazówki graczy tenisowej elity, w tym zdobywców Wielkiego Szlema i liderów światowych rankingów – musisz przeczytać tę książkę!

Gem, set, mecz jest jedynym w swoim rodzaju zbiorem wskazówek gwiazd białego sportu. Sekrety swojej gry zdradzają: Maria Szarapowa, Andy Murray, Grigor Dimitrow, Venus i Serena Williams, Eugenie Bouchard, Kei Nishikori, Pete Sampras, Steffi Graf, Boris Becker, Stefan Edberg, Milos Raonic, Karolina Woźniacka, Stan Wawrinka, Chris Evert, Goran Ivanišević, Jo-Wilfried Tsonga, Bob i Mike Bryanowie, Martina Navratilova, Gaël Monfils, Petra Kvitová, Ana Ivanović czy Marin Čilić. W książce znajdują się również rady pani Lynette Federer, mamy Rogera, która podpowie jak być dobrym rodzicem w świecie tenisa. Swoimi przemyśleniami podzieli się Toni, wujek Rafy Nadala, i wielu innych znakomitych trenerów: Patrick Mouratoglou, Nick Bollettieri, Paul Annacone, Marian Vajda, Judy Murray, Darren Cahill, Roger Rasheed, Robert Lansdorp, a także Gil Reyes, były trener przygotowania fizycznego Andre Agassiego.


Mark Hodgkinson (autor) mieszka w Londynie. Jest dziennikarzem i autorem książek o tematyce tenisowej, ma w dorobku m.in. biografie Andy’ego Murraya i Ivana Lendla.

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-757-9583-7

Tytuł oryginalny: Game, set, match

Liczba stron: 200

Format: 15.5x23.0cm

Cena detaliczna: 37,91 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...