Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Głęboka prawda Ostatnia szansa ludzkości

Braden Gregg

Głęboka prawda Ostatnia szansa ludzkości

5.8

(10 ocen) wspólnie z

49,40

 

W obecnym świecie istnieją setki spraw, które nas niepokoją lub wręcz przerażają. Wojny, terroryzm, samobójstwa, ludobójstwo, kara śmierci, ubóstwo, kryzys gospodarczy i wojna nuklearna – to zaledwie część z setek kwestii, które wskazują, że z ludzkością nie dzieje się najlepiej. Autor książki odkrył, że te pozornie nie związane ze sobą problemy są w rzeczywistości ściśle ze sobą połączone! Wszystkie wyrastają z fałszywych założeń przestarzałej nauki.
Przywiodły nas one na skraj katastrofy i utraty wszystkiego, co ceni sobie nasza cywilizacja. Zbliża się moment wyboru pomiędzy dalszą degradacją ludzkości i nieuchronnym unicestwieniem planety, a wejściem na nowy poziom rozwoju człowieka.
Autor ujawnia, jak uniknąć zagrożenia globalną wojną, nadużywania zasobów naturalnych i rosnących niedoborów żywności i wody pitnej oraz bezprecedensowego stopnia eksploatacji światowych oceanów, lasów, rzek i jezior. Podaje również nieznane dotychczas fakty dotyczące historii i ewolucji człowieka. Udowadnia także, że ludzie są z natury „zaprogramowani” na pokojową egzystencję.
Gregg Braden to bestsellerowy autor New York Timesa, który jest uważany za światowego pioniera łączenia nauki z duchowością. Ponad 20 lat temu porzucił intratną posadę w międzynarodowej korporacji by móc poświęcić się poszukiwaniom Boga. W jego niezwykłej podróży towarzyszą mu miliony czytelników na całym świecie. Teraz i Ty możesz do nich dołączyć.
Poznaj najgłębszą z prawd!

Studio Astropsychologii
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-737-7535-0

Tytuł oryginalny: DEEP TRUTH

Liczba stron: 396

Format: 145x205mm

Cena detaliczna: 49,40 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...