Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Góra świątecznych cudów

Natalia Przeździk

Góra świątecznych cudów

27,54

 

“W bożonarodzeniowych opowieściach jest coś niezwykłego. W adwencie chciałoby się zaszyć się pod kołdrą i czytać przez cały długi zimowy wieczór…”

Takie słowa umieściliśmy w najnowszej książce opowiadającej o niecodziennych przygodach i codziennym życiu naszej dużej, nieco szalonej i bardzo szczęśliwej rodziny. Wszyscy się z nimi zgadzamy! Z radością zapraszamy was więc do świątecznej lektury i do przeżycia wraz z nami tego najpiękniejszego czasu w całym roku. Przygotujmy się wspólnie do pełnych cudów – i to dosłownie – świąt Bożego Narodzenia!

Wspólnie zapalimy świece na adwentowym wieńcu, zajrzymy do kalendarzy z czekoladkami i upieczemy przepyszne pierniczki. Zbudujemy zupełnie nietypową szopkę (w której znajdzie się miejsce nawet dla smoka wawelskiego!) i przygotujemy oryginalne kartki świąteczne. Obejrzymy najlepsze bożonarodzeniowe filmy i wypijemy mnóstwo przepysznej czekolady z cynamonem. Razem z nami z niecierpliwością oczekiwać będziecie na wizytę Świętego Mikołaja, a także na moment, w którym w domu pojawi się choinka. Ale to nie wszystko! Tegoroczne święta spędzone z nami będą wyjątkowe także dlatego, że zaprosimy was na sam czubek świata, czyli na ośnieżone i mroźne Podhale.

Jednym słowem, czeka na nas wielka góra świątecznych cudów!

Chcecie się na nią wspiąć wraz z nami?

eSPe
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-820-1214-9

Liczba stron: 272

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 46,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...