Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gorąca Wenus, zimny Mars. Znaczenie równowagi hormonalnej dla miłości, poziomu energii i jakości życia

John Gray

Gorąca Wenus, zimny Mars. Znaczenie równowagi hormonalnej dla miłości, poziomu energii i jakości życia

6.7

(43 ocen) wspólnie z

39,90

 

Najnowsza KSIĄŻKA AUTORA BESTSELLERA MĘŻCZYŹNI SĄ Z MARSA, KOBIETY Z WENUS

Trwające od lat badania naukowe dowiodły, że różnice pomiędzy płciami oraz wzajemne relacje ich przedstawicieli mają w dużej mierze podłoże biochemiczne i można je wyjaśnić działaniem… naszych hormonów! Odwołując się do tych odkryć, autor prezentuje proste wskazówki i praktyczną wiedzę, dzięki którym można nie tylko zapewnić sobie oraz swojej partnerce lub partnerowi dobre samopoczucie, szczęście i trwałą namiętność, ale też w naturalny sposób zadbać o zdrowie i witalność.
John Gray po raz kolejny wykorzystuje charakterystyczne dla siebie zrozumienie dynamiki związków, żeby pomóc Marsjanom i Wenusjankom nie tylko zrozumieć i zaakceptować różnice między płciami, lecz również rozwijać miłość i wzajemną tolerancję oraz poprawiać jakość wspólnego życia.

John Gray to ekspert w dziedzinie związków międzyludzkich, autor kilkunastu światowych bestsellerów, które przetłumaczono na 45 języków i wydano w nakładzie przekraczającym 50 milionów egzemplarzy. Przez trzydzieści lat był terapeutą małżeńskim i rodzinnym. Ogromną popularność przyniósł mu tytuł Mężczyźni są z Marsa, kobiety z Wenus – w ciągu ostatnich kilkunastu lat najlepiej sprzedająca się na świecie książka o stosunkach damsko-męskich.

Rebis
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-751-0577-3

Liczba stron: 280

Rebis

Format: 150x225mm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Tłumaczenie: Zenon Trzaska

Rok wydania: 2011

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...