Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Gra cieni

Charlotte Link

Gra cieni

6.8

(1991 ocen) wspólnie z

22,54

Czy podczas wieczerzy David zdemaskuje swego niedoszłego zabójcę?

Wyrafinowana warstwa psychologiczna, pełna napięcia fabuła, sieć wzajemnych uwikłań…

David Bellino, pozbawiony skrupułów bogacz, zaczyna otrzymywać anonimy z pogróżkami. Mężczyznę od lat prześladują lęki na jawie i nocne koszmary. Tajemnicze wiadomości stają się pretekstem do konfrontacji z przeszłością.

David organizuje kolację i zaprasza na nią czwórkę swoich dawnych przyjaciół. Ich drogi rozeszły się w tragicznych okolicznościach.

O dziwo wszyscy przyjmują zaproszenie. Goście chętnie rozprawią się z dręczącymi demonami. Zrzucą z siebie balast przeszłości i wydostaną się z sieci niebezpiecznych namiętności i tajemnic…

Czy podczas wieczerzy David zdemaskuje swego niedoszłego zabójcę?

Charlotte Link (ur. w 1963 r. we Frankfurcie nad Menem), córka znanej niemieckiej pisarki Almuth Link, Należy od lat do najbardziej poczytnych autorek.

Zasłynęła dzięki powieściom obyczajowym, jak i psychologicznym powieściom sensacyjnym w najlepszym brytyjskim stylu. W Polsce do tej pory ukazały się „Echo winy” (2008), „Przerwane milczenie” (2009), „Ostatni ślad” (2009), „Grzech aniołów” (2010), „Dom sióstr” (2011), „Drugie dziecko” (2011), „Obserwator” (2012), „Wielbiciel” (2013), „Lisia dolina” (2013) i „Ciernista róża” (2014).

Sonia Draga
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-7999-191-4

Tytuł oryginalny: Schattenspiel

Liczba stron: 512

Sonia Draga

Cena detaliczna: 39,90 zł

Tłumaczenie: Daria Kuczyńska-Szymala

BücherPick (Szwajcaria)

Link znakomicie opanowała sztukę narracji, stopniowania napięcia oraz potęgowania dramatu.

Bücher Journal

Przyjemność czytania od pierwszej do ostatniej strony.

 

Kolejna powieść autorki znakomitych kryminałów

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...