Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Grzeszna
7.0

(92 ocen) wspólnie z

20,37

 

Przeszłość przyćmiewa teraźniejszość. Każdy mały błąd, prowadzi do wielkiego grzechu.
Klara, młoda funkcjonariuszka policji, borykająca się z własnymi problemami i brakiem akceptacji w miejscu pracy zjawia się na miejscu tajemniczej zbrodni. Dziwnym trafem dostaje śledztwo do poprowadzenia. Przełożeni liczą na to, że zakończy się ono fiaskiem i tym samym pozbędą się jej z komendy.
Czy podkomisarz Podolskiej uda się rozwikłać zagadkę szeregu tajemniczych morderstw? Czy zatracając się w walce z demonami przeszłości będzie potrafiła otworzyć się na nowe uczucie?I kto grasuje w podbrodnickich lasach?
Wejdź razem z nami w mrok i przyłącz się do łowów.

Odnalezienie straszliwie okaleczonego ciała burzy spokój miasteczka i lokalnej społeczności, w tym skrywającej sekret rodziny. Świetnie skonstruowana fabuła pełna wyrazistych postaci, ciężki, lecz poprowadzony z lekkością, wątek kryminalny. Ta powieść zdecydowanie wciąga i wzbudza dreszcz emocji. Gorąco polecam!
Monika Magoska-Suchar, autorka

Mocny początek „Grzesznej” i ciekawi bohaterowie owijają czytelnika mackami mrocznej tajemnicy i porywają w otchłań przeszłości. Ta historia w połączeniu z lekkim, ciekawym stylem autorki wciąga czytelnika na dobre. Zdecydowanie polecam!
Wojtek Czernek, autor

Małe miasteczko skrywa mroczny sekret, na który nikt nie jest przygotowany. Grzeszna to zaskakujący romans kryminalny, gdzie tajemnica goni tajemnicę, a zagadki i niewiadome trzymają nas w niepewności do ostatniej strony. Zakazana miłość, piętno przeszłości oraz niespodziewane zakończenie sprawiają, że powieść zapada w pamięć na długi czas! Gorąco polecam.
D. B. Foryś, autorka powieści, m. in. Miłosny blef

Feniks
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-959-0201-7

Liczba stron: 438

Cena detaliczna: 39,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup ebooka
Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...