Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Historia pewnej miłości

Joshilyn Jackson

Historia pewnej miłości

6.2

(59 ocen) wspólnie z

34,90

 

Życie Shandi Pierce to istna ekwilibrystyka. Dziewczyna kończy studia, wychowuje samotnie trzyletniego genialnego synka Nathana i umiejętnie lawiruje między skłóconymi, rozwiedzionymi rodzicami. Podczas napadu w minimarkecie na stacji benzynowej zakochuje się w człowieku, który osłania jej syna przed uzbrojonym napastnikiem i sam zostaje ranny.

Zajęta swoimi uczuciami nie wie, że jej ukochany zmaga się z demonami własnej przeszłości. Nie dostrzega także ogromnej miłości – namiętnej i wiernej – którą obdarza ją przyjaciel z dzieciństwa.

Bohaterowie będą musieli stawić czoła swoim przeznaczeniom, dokonać wyborów, które ujawnią zaskakującą prawdę na temat miłości, życia i świata, których do tej pory tak naprawdę nie znali.

Uwielbiam tę książkę. Chętnie przeczytałabym jeszcze tysiąc stron. Tylko Joshilyn Jackson mogła tak umiejętnie wpleść tak uroczo zabawne postacie w dramatyczną opowieść i stworzyć oszałamiającą historię o triumfie serca nad strachem.
Lydia Netzer, autorka powieści

To zaskakująca powieść, pełna elegancji i wrażliwości. Nie będziecie mogli się od niej oderwać.
Kirkus Reviews

Błyskotliwa i wnikliwa, jednocześnie zabawna i wzruszająca.
Publishers Weekly

Joshilyn Jackson jest autorką powieści Bogowie Alabamy, Gdzie diabeł mówi dobranoc, Widmo, Oszukać przeznaczenie i Tajemnica wierzby, najbardziej poczytnych tytułów stowarzyszenia księgarzy Book Sense. Powieści Jackson były bestsellerami „New York Timesa”, przetłumaczono je na kilkanaście języków.

Burda Publishing Polska
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-777-8956-8

Liczba stron: 408

Format: 130x195mm

Cena detaliczna: 34,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...