Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Hiszpański. Mapy językowe

Paula Baranowska

Hiszpański. Mapy językowe

37,83

 

Marzysz o tym, by nauczyć się języka hiszpańskiego skutecznie i przyjemnie? Szukasz nowej, niecodziennej metody, która pomoże Ci zapamiętać słówka i konstrukcje gramatyczne?

Świetnie się składa - książka Hiszpański. Mapy językowe jest stworzona dla Ciebie! Znajdziesz w niej unikatowe mapy językowe zawierające skojarzenia oraz niepowtarzalne rysunki. Dzięki nim zapamiętanie nowych hiszpańskich słów i zwrotów stanie się prostsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Ucząc się metodą mapowania pojęć, w mgnieniu oka zaczniesz myśleć po hiszpańsku i nabędziesz lekkości w posługiwaniu się tym językiem! Ciekawe ćwiczenia do każdej mapy bazujące na skojarzeniach i rysunkach, takie jak codzienne dialogi czy historie z przymrużeniem oka pozwolą Ci przećwiczyć nowe słownictwo.

Poszerzysz swoją wiedzę, czytając ciekawostki językowe i wykonując niekonwencjonalne zadania. Przekonaj się, jak rozwój Twojej wyobraźni językowej wpłynie na szybkie przyswajanie słówek.

Potraktuj tę pozycję jako mapę do hiszpańskiego świata, z którą nigdy się nie zgubisz. Wyznacz trasę, której metą będzie językowy sukces i daj się ponieść hiszpańskiej przygodzie!

Książka zawiera:

tysiące haseł i skojarzeń zapisanych w postaci map językowych, dzięki którym szybko zapamiętasz nowe słownictwo,
setki rysunków rozwijających wyobraźnię językową,
ciekawostki dotyczące języka, kultury, słownictwa oraz gramatyki,
200 ćwiczeń oraz testy podsumowujące i krzyżówki, dzięki którym powtórzysz przyswojone informacje.

Preston Publishing
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-675-7608-6

Liczba stron: 208

Preston Publishing

Cena detaliczna: 59,90 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...