Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Hiszpański. Mów śmiało! Fiszki

Joanna Ostrowska

Hiszpański. Mów śmiało! Fiszki

42,21

 

Innowacyjny kurs konwersacji! 2 w 1: teoria i praktyka

Fiszki. Mów śmiało! Hiszpański to komplet 600 fiszek do nauki hiszpańskiego ze zwrotami komunikacyjnymi na poziomie średnio zaawansowanym (poziom A2-B2), wysokiej jakości nagraniami wymowy oraz programem multimedialnym z ćwiczeniami i grami językowymi. To innowacyjny kurs konwersacji, który łączy naukę z fiszek z interaktywnym treningiem!

Ucz się z fiszkami przykładowych zdań oraz wzorców komunikacyjnych i mów śmiało! Ćwicz wyrażanie emocji, podążanie za wypowiedzią i prezentację własnego zdania. Poznaj sprytne strategie konwersacyjne jak powtórzenie czy prośbę o wyjaśnienie. Dowiedź się w jaki sposób udzielać rad, wyrażać opinie lub jak podtrzymywać rozmowę.

Ćwicz prawidłową wymowę słuchając nagrań profesjonalnego lektora i baw się językiem grając w gry językowe i rozwiązując różnorodne zadania w programie multimedialnym Aktywny Trening. Korzystaj z kolorowych przegródek: uczę się/powtarzam/umiem i rób szybkie powtórki za pomocą dołączonej memolisty. Twórz własne playlisty nagrań wymowy, ucz się mobilnie oraz zabieraj fiszki gdzie tylko chcesz.

Fiszki. Mów śmiało! Hiszpański to:

  • 600 fiszek ze zwrotami konwersacyjnymi i celami komunikacyjnymi
    • ponad 20 przydatnych kategorii m.in. rozmowa u lekarza, negocjacje biznesowe i domowe
    • kolorowe przegródki – sprawdzona metoda nauki
    • program Aktywny Trening
    • nagrania mp3 do pobrania
    • poziom średniozaawansowany (A2-B2)

    Edgard
    Zintegrowana

    Wydanie: 1

    ISBN: 978-83-67219-62-4

    Liczba stron: 600

    Cena detaliczna: 59,90 zł

    Nie wiesz co przeczytać?
    Polecamy nasze najciekawsze artykuły

    Zobacz wszystkie
    10.04.2021

    Nusret – sam przeciwko wszystkim

    Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
    Czytaj dalej...
    05.03.2019

    5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

    Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
    Czytaj dalej...
    06.03.2019

    Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

    Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
    Czytaj dalej...
    05.03.2019

    Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

    Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
    Czytaj dalej...