Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Poziom B1-B2

Magdalena Filak

Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo 2. Poziom B1-B2

39,49

 


Chcesz podszkolić swój hiszpański i opanować słownictwo na poziomie B1-B2? Ucz się nowych zwrotów i zapamiętuj słówka dzięki praktycznej metodzie „w tłumaczeniach”!

W książce "Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo, cz. 2" znajdziesz 50 tematów z listami słówek oraz setki zdań i wyrażeń z języka codziennego, które wyćwiczysz poprzez tłumaczenie. Zawarliśmy w niej słownictwo związane między innymi z: przyrodą, motoryzacją, podróżami, zawodami, kosmetykami, potrawami i kuchnią, cechami charakteru oraz ze sportem.

Praktyczne wskazówki leksykalne, synonimy, popularne idiomy oraz informacje na temat często popełnianych błędów pomogą Ci konstruować poprawne wypowiedzi i wzbogacą zasób Twojego słownictwa. Dołączone testy pozwolą Ci natomiast sprawdzić swoją wiedzę i utrwalić przyswojony materiał.

Do podręcznika przygotowany został ponad 7-godzinny kurs audio ze zdaniami nagranymi przez natywnego lektora. Ułatwi Ci on doskonalenie wymowy i rozumienia ze słuchu. Nagrania możesz pobrać ze strony internetowej.

Dzięki "Hiszpański w tłumaczeniach. Słownictwo, cz. 2":
• nauczysz się wielu przydatnych słów na poziomie średnio zaawansowanym,
• razem z hiszpańskim lektorem przećwiczysz wymowę i utrwalisz nowe wyrazy,
• poznasz praktyczne wyrażenia i nowe zwroty oraz zaczniesz używać je w odpowiednim kontekście.

To idealna pozycja do samodzielnej nauki. Może stać się również uzupełnieniem tradycyjnych kursów językowych lub zajęć w szkole oraz pomóc w przygotowaniu do egzaminów i matury.

Preston Publishing
Oprawa miękka

Wydanie: 1

ISBN: 978-83-66384-28-6

Liczba stron: 211

Format: 17.5x24.0cm

Cena detaliczna: 54,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...