Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Hormony w równowadze Dieta i styl życia

Milena Nosek

Hormony w równowadze Dieta i styl życia

6.7

(3 oceny) wspólnie z

28,70

 

Nadmierny przyrost masy ciała, wahania nastrojów, bóle głowy, problemy skórne, kłopoty ze snem to jedne z wielu problemów, których przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Hormony zarządzają wieloma procesami chemicznymi w organizmie, dlatego ich równowaga musi być zachowana, byśmy mogli cieszyć się zdrowiem i dobrą kondycją.
Każdy organizm ma określony potencjał zdrowotny i stale dąży do zachowania harmonii. Tę harmonię można niezwykle łatwo zaburzyć, za to bardzo trudno ją przywrócić. Jednak masz na nią olbrzymi wpływ! Dowiedz się zatem, jak przywrócić równowagę hormonalną, zmieniając swoje życie na lepsze!
W książce znajdziesz:
- test diagnozujący objawy hormonalne,
- informacje o objawach niektórych zaburzeń na tle hormonalnym,
- praktyczne porady i wskazówki dotyczące przywracania równowagi hormonalnej w organizmie za pomocą diety,
- przepisy na smaczne, proste i zdrowe posiłki wspomagające pracę gruczołów wydzielających hormony.
Milena Nosek – absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, dietetyk Polskiego Baletu Narodowego, wykładowca Wyższej Szkoły Rehabilitacji w Warszawie. Często gości w mediach jako ekspert w zakresie zdrowia, dietetyki i wellness. Entuzjastka podróży, teatru i tańca. Admiratorka kuchni śródziemnomorskiej.
www.milenanosek.pl

RM
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-815-1558-0

Liczba stron: 192

Format: 17.0x23.0cm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...