Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ida wśród magnolii Tom 21 Wymarzona para

Michaela Dornberg

Ida wśród magnolii Tom 21 Wymarzona para

6.0

(1 ocena) wspólnie z

9,90

 

Młoda arystokratka Ida von Waldenburg przejmuje zarządzanie rodzinnym majątkiem. Nowa sytuacja stwarza szansę na jej błyskotliwą karierę, ale jednocześnie budzi
rodzinne konflikty. Osłodą w tej trudnej sytuacji są dla Idy wierni przyjaciele, niespodziewana miłość i… obłędny zapach magnolii, rosnących w dworskim ogrodzie.
fragment :
– Zrobię wszystko, aby cię zobaczyć, przyjechałabym nawet na pięć minut.
– Kochanie, to byłoby nierozsądne, o coś takiego nigdy w życiu bym cię nie poprosił… Ale rozumiem, co chcesz przez to powiedzieć. Mam wrażenie, jakbym był spragnionym wędrowcem, który wreszcie znalazł źródło wody i nie może się od niego oderwać… Jakże puste było moje życie bez ciebie. Dopiero teraz sobie to uświadamiam. Myśląc o tobie, mam wrażenie, jakby opływały mnie ciepłe, miękkie fale morskie. Nasuwają mi się słowa, które przedtem nigdy by mi nie przyszły do głowy. Nagle wszystko jest takie lekkie, rozumiesz mnie bez słów… Tak się cieszę, że jesteś.
Cóż powiedzieć na takie wyznanie?
Nie ma trafniejszych słów niż użyte przez Jasia. Dlatego tylko westchnęła i wyszeptała:
– Wyjąłeś mi to z ust.

Michaela Dornberg – autorka bestsellerowych serii książkowych, sprzedaj1cych się w całej Europie w milionach egzemplarzy. Mistrzyni opisywania skomplikowanych relacji międzyludzkich pasjonującym językiem. Autorka sagi „Lena ze S3onecznego Wzgórza”, która ukazała się w Polsce w ponad 600 tys. nakładzie.

Edipresse Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-798-9783-4

Liczba stron: 192

Format: 110x180mm

Cena detaliczna: 9,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...