Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Idealna kobieta

Dorota Krużołek

Idealna kobieta

4.3

(3 oceny) wspólnie z

28,18

 

Miłość od pierwszego wejrzenia, zazdrość, morderstwo, rozpacz, tajemnice, intrygi.
Filip, szanowany prawnik i biznesmen, poznaje kobietę swojego życia, Laurę, która zostaje zamordowana w niejasnych okolicznościach. Kto za tym stoi? Komu będzie zależało na rozwikłaniu zagadki? Co wydarzyło się tego feralnego wieczoru? Czy musiało dojść do tragedii? Kim tak naprawdę była Laura i kim jest ta druga kobieta, która pojawia się w życiu Filipa? Czy to wszystko przypadki, a może jednak los? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w tej właśnie książce...

"Jestem kobietą, która ma swoje zasady, a życie i ludzi poznaję przez różnorakie doświadczenia. Interesuję się psychologią człowieka, jestem ciekawa świata. Uwielbiam zwierzęta, jazdę konną, sport. Śmieję się, płaczę, upadam, podnoszę i biegnę dalej. Piszę bajki, wiersze, teksty piosenek. Mam swoje cele i marzenia. Jednym z nich jest wydanie tej właśnie powieści. Myślę, że nie ostatniej… Po prostu korzystam z tego, co dostałam w darze od Boga, który zawsze jest ze mną i czuwa, abym szła właściwą drogą. Drogi Czytelniku, jeśli trzymasz tę książkę w swoich rękach, to znaczy, że masz ją przeczytać. Liczę, że pomoże ona tobie zrozumieć, na czym polega prawdziwa miłość i opiekuńczość, bo tak naprawdę to od relacji i szacunku wzajemnego zależy udany związek a miłość jest piękna gdy jest wzajemna, a emocje które jej towarzyszą stają się czasem drogą cierpienia i prowadzą do różnych konfliktów wewnętrznych. Życzę udanej lektury!" Dorota Krużołek – wychowawca, opiekun, logopeda, kryminolog.

DM Sorus
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-660-2494-6

Liczba stron: 164

Format: 14.0x20.0cm

Cena detaliczna: 40,01 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...