Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Idź na całość Pokonaj własne ograniczenia i zainspiruj do tego innych

Robert Glazer

Idź na całość Pokonaj własne ograniczenia i zainspiruj do tego innych

6.3

(7 ocen) wspólnie z

19,95

 

W Idź na całość Robert Glazer przedstawia praktyczne sposoby na pełne wykorzystanie własnego potencjału dzięki połączeniu elementów życia duchowego, intelektualnego, fizycznego i emocjonalnego. To właśnie one decydują o naszych osobistych i zawodowych sukcesach. W swoim dążeniu do harmonii w pełnym napięć świecie przyniesiesz korzyści nie tylko sobie, ale – co istotniejsze – ważnym dla ciebie ludziom w rodzinie, otaczającej cię społeczności czy w pracy.
W tych niespokojnych czasach największe sukcesy odnoszą ci liderzy, którzy uskrzydlają siebie i innych. Autor po mistrzowsku łączy przykłady z jasno określonymi ramami postępowania, pozwalającymi każdemu przejść na wyższy poziom. Jeśli szukałeś mentora – kogoś, kto pomoże ci zwiększyć duchowy, intelektualny i emocjonalny potencjał – to właśnie go znalazłeś. Robert Glazer pomoże ci w wyznaczeniu właściwych celów na rzecz dobrego życia i wyposaży w umiejętności oraz nastawienie, które pozwolą ci je osiągnąć.
Daniel H. Pink Czytając Idź na całość Roberta Glazera, nie jest łatwo usiedzieć na sofie, bo chce się wyjść poza strefę komfortu i zacząć działać! Ale najpierw trzeba sobie odpowiedzieć na pytanie: Co jest dla nas w życiu najważniejsze? Kiedy to odkryjemy, każdy dzień możemy przeżyć z sensem. Autor nie tylko inspiruje nas do zmiany, ale też podpowiada, jak rozwijać w pełni swój potencjał, zamiast poruszać się utartymi szlakami. Hanna Samson Zdaniem Roberta Glazera, wszyscy mamy większe możliwości, niż sądzimy. Aby odnieść sukces, musimy konsekwentnie trzymać się tej idei oraz pozyskać wsparcie osób podzielających podobne wartości. Autor zachęca nas do budowania osobistego potencjału przy wykorzystaniu wrodzonych zdolności i poprzez harmonijny rozwój: duchowy, emocjonalny, intelektualny i fizyczny. Koniecznym warunkiem powodzenia jest oparcie się na wartościach. Glazer nazywa ten stan opuszczeniem przeciętności, duchowym rozwojem. To swoisty powrót do osobistej klarowności, dzięki któremu możemy zadać sobie fundamentalne pytanie: dlaczego angażuję się właśnie w to i właśnie w taki sposób?
Maciej Bennewicz, Instytut Kognitywistyki, instytutbennewicz.pl Kiedy nam się wydaje, że już wszystko wiemy i nic nowego nie jest w stanie nas zaskoczyć, warto sięgnąć po inspirującą lekturę, a Idź na całość na pewno do takich należy. Autor przypomina w niej o tym, jak dbać o rozwój czterech filarów osobistego potencjału. Każdy z nich jest ważny, a ich harmonijny rozwój może podnieść jakość życia zarówno w obszarze zawodowym, jak i osobistym. To książka o tym, w co inwestować swoją energię, bo – jak pisze autor – nie chodzi o to, aby robić więcej, ale o to, by robić więcej właściwych rzeczy. Jacek Walkiewicz, psycholog

Galaktyka
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-757-9802-9

Tytuł oryginalny: Elevate. Push Beyond Your Limits and Unlock Success in Yourself and Others

Liczba stron: 162

Format: 15.2x22.7cm

Cena detaliczna: 39,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...