Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

IKEA na nowo Zrób to po swojemu

Baillet Christine, Bruno Isabelle

IKEA na nowo Zrób to po swojemu

3.4

(5 ocen) wspólnie z

49,00

 

Twoja kuchnia jest bliźniaczo podobna do kuchni sąsiada? Masz ochotę coś zmienić w salonie bez ponoszenia większych kosztów? A może spróbujesz samodzielnie wykonać zabawkę z nieoczywistych elementów?
IKEA – ulubiona marka tych, którzy pragną uprościć proces urządzania domu. Nowoczesne i proste do realizacji rozwiązania, sprytne sztuczki ułatwiające życie, funkcjonalne i przytulne pomieszczenia… Ale czasem chciałoby się czegoś więcej – kreatywności, szczypty szaleństwa, a przede wszystkim – dostosowania do własnego gustu i potrzeb.
„IKEA NA NOWO” to aż 70 pomysłowych projektów opartych na wykorzystaniu popularnych produktów szwedzkiej marki. Hasło „Zrób to sam” na naszych oczach zamieni się w „Zrób to po swojemu”!

Autorki proponują:
• twórcze spojrzenie na dekorowanie, przerabianie i personalizowanie,
• projekty o różnym stopniu trudności,
• pomysły na każdy zakątek domu – od sypialni, przez kuchnię, aż do pokoju dziecięcego.

Szczegółowe instrukcje, listy potrzebnych narzędzi i dokładne fotografie pozwolą zabłysnąć nawet początkującym majsterkowiczom i zapewnią nowe spojrzenie na przedmioty codziennego użytku.

Isabelle Bruno: popularna francuska autorka książek o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz, swoje teksty także na licznych blogach poświęconych tej tematyce.
Christine Baillet: autorka kilkunastu publikacji o aranżacji wnętrz, pisze także dla ekskluzywnych magazynów dekoratorskich.

Relacja
Oprawa twarda

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-657-9626-4

Tytuł oryginalny: Réinventer Ikea

Liczba stron: 216

Format: 19.3x24.6

Cena detaliczna: 49,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...