Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Injustice Bogowie pośród nas Rok pierwszy

null

Injustice Bogowie pośród nas Rok pierwszy

8.5

(62 ocen) wspólnie z

74,99

 

Superman jest największym bohaterem Ziemi. Ale kiedy ginie najdroższa mu osoba, oszalały z wściekłości wymierza sprawiedliwość na własną ręką i z zimną krwią zabija człowieka odpowiedzialnego za tę zbrodnię. To wydarzenie zapoczątkuje przemianę Człowieka ze Stali. Zamiast podejmowania kolejnych prób ratowania świata... postanawia przejąć nad nim władzę. Ostatni Syn Kryptona siłą zaprowadza pokój na Ziemi, nie licząc się z nikim i z niczym. Tylko jeden człowiek stoi między Supermanem a władzą absolutną: Batman. Mroczny Rycerz użyje wszelkich dostępnych mu metod, aby powstrzymać swojego byłego przyjaciela przed zniszczeniem świata. Kto przyłączy się do bezwzględnej krucjaty Supermana przeciwko przestępczości, a kto opowie się po stronie buntu u boku Batmana? Album „Injustice: Bogowie Pośród Nas – Rok pierwszy”, inspirowany fenomenalną grą wideo, opowiada historię szaleństwa, jakie zawładnęło światem, gdy bohaterowie obdarzeni niemal boskimi mocami spróbowali go naprawić. Scenariusz Toma Taylora („DCeased”) oraz ilustracje takich rysowników jak Jheremy Raapack („Resident Evil”), Mike S. Miller („Game of Thrones”) gwarantują niesamowitą rozrywkę. To pierwszy tom bestsellerowej serii przedstawiającej superbohaterów z uniwersum DC, jakich nigdy wcześniej nie widzieliście! Album zawiera materiały opublikowane pierwotnie w amerykańskich zeszytach w formie cyfrowej jako „Injustice: Gods Among Us” #1-36, a później drukowanej jako „Injustice: Gods Among Us” #1-12 i „Injustice: Gods Among Us Annual” #1.

Egmont
Oprawa twarda

ISBN: 978-83-281-5241-0

Tytuł oryginalny: Injustice: Gods Among Us Year One

Liczba stron: 424

Format: 17.0x26.0cm

Cena detaliczna: 119,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...