Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Ja cię kocham, a ty miau

Katarzyna Berenika Miszczuk

Ja cię kocham, a ty miau

6.6

(1859 ocen) wspólnie z

39,99

 

Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord. Znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie Lord postanawia przegnać narzeczonego swojej ukochanej właścicielki i wziąć sprawy w swoje łapki.

Za jego drobną zachętą Ala wyjeżdża razem z innymi artystami do położonego na odludziu dworku. Jego właściciel, pan Stefan, postanowił ufundować wyjątkowe stypendium. Wybrany przez fundatora twórca będzie miał okazję zostać spadkobiercą pana Stefana. Rywalizacja o jego względy staje się zaciekła. Tak zaciekła, że pewnego dnia w salonie zostają odnalezione zwłoki jednego z artystów.

Czy Lordowi uda się uratować swoją panią?

Zwariowana komedia kryminalna.

W.A.B.
Oprawa miękka

Liczba stron: 352

W.A.B.

Cena detaliczna: 39,99 zł

Kanał autorki w serwisie Youtube

Komentarze i recenzje nie są potwierdzone zakupem

Klaudia Chodczak

Nic dodać nic ująć

Rewelacyjna książzka napisana z poczuciem humoru i z intrygą w tle. Kot jako glowny bohater sprawdza się świetnie. Opowiedzenie tej historii z perspektywy futrzanego przyjaciele to fantastyczny pomsył. Zachęcam do przeczytania, zabawa gwarantowana.
Marta Woźniak

Kot najlepszym przyjacielem

Nie mogę się doczekać aż książka pojawi się w sprzedaży. Ciekawym pomyslem wydaje mi się opisanie historii z perspektywy kota. Okładka też wygląda bardzo zachęcająco. Z racji tego że jestem wielką kociarą na pewno ją przeczytam :)
Marta Piech

Gorąco polecam!

Świetna książka napisana z perspektywy kota. Już dawno tak się nie ubawiłam podczas czytania. Opowieść bardzo humorystycznie napisana przez co czyta się wyśmienicie. Polecam gorąco!

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...