Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora

Damian Kleczewski

Jak inwestować w nieruchomości. Kompendium inwestora

8.4

(31 ocen) wspólnie z

65,00

 

Kompendium inwestora to najobszerniejsze wprowadzenie do tematyki inwestowania w nieruchomości, jakie dotychczas ukazało się na polskim rynku. Damian Kleczewski, członkowie jego zespołu inwestycyjnego oraz zaproszeni do współpracy eksperci dzielą się z Czytelnikiem praktyczną wiedzą, wynikającą z wielu lat doświadczeń na polskim rynku. Odkrywają też cały szereg branżowych patentów i sekretów dostępnych wyłącznie dla uczestników drogich, zamkniętych szkoleń.

Ta książka to ponad 400 stron wartościowej treści. Żadnego lania wody i motywacyjnych banałów! Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z nieruchomościami, możesz potraktować to komepndium jako niezbędny kurs inwestowania. Jeśli już masz za sobą doświadczenia we flipach lub przygotowywaniu mieszkań na wynajem, odkryjesz tu setki sprawdzonych sposobów na zwiększenie rentowności, optymalizację swoich działań, zmniejszenie ryzyka oraz kreatywne działanie na coraz bardziej zatłoczonym rynku.

---
Czego dowiesz się z książki?

W co warto dziś inwestować?
Gdzie szukać okazji i jak samemu je tworzyć?
Jak skutecznie negocjować przy kupnie i sprzedaży nieruchomości?
Jak oszacować rentowność i minimalizować ryzyko?
Jakie wady fizyczne i prawne mogą czyhać na Ciebie w różnych typach lokali?
Jak przeprowadzić sprawny i tani remont?
Co liczy się dla kupującego lub najemcy?
Skąd pozyskać środki na inwestycje?
Jak przygotować i wyposażyć mieszkanie na wynajem?
Jak rekrutować bezproblemowych najemców?
Na co zwrócić szczególną uwagę w umowach notarialnych i cywilno-prawnych?
Gdzie szukać najlepszych kredytów i jak je poznać?
Jaki wpływ na Twoje inwestycje mogą mieć programy rządowe?

Dowiesz się także o inwestycjach w grunty i blaszane garaże, poznasz przydatne dla inwestora narzędzia i aplikacje, zobaczysz gotowe przykłady przekształcenia dużych, tanich lokali w wielopokojowe mieszkania przynoszące duże dochody. Będziesz też potrafił wykorzystać nieruchomości jako tarczę podatkową, zrozumiesz też, że sprawy spadku i dziedziczenia warto w rodzinie i firmie omówić jak najwcześniej, unikając chaosu związanego z „dziedziczeniem ustawowym”. A dodatkowo przeczytasz o tym, jak pracować z dziećmi, aby od małego przygotować je do świadomego posługiwania się pieniądzem i wykształcić w nich „duszę inwestora”

Imprint Media
Broszurowa ze skrzydełkami

ISBN: 978-83-642-9968-1

Liczba stron: 416

Format: 15.0x23.0cm

Cena detaliczna: 65,00 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...