Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku / Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem Pakiet

Mikołaj Marcela

Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku / Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem Pakiet

49,90

 

Wyjątkowy pakiet książek o edukacji twojego dziecka. "Jak nie spieprzyć życia swojemu dziecku. Wszystko, co możesz zrobić, żeby edukacja miała sens" Czy szkoła może stać się miejscem realnie przygotowującym dzieci do życia we współczesnym świecie? Jaki model edukacji wybrać dla swojego dziecka? Co zrobić, żeby nauka nie nudziła? Czy warto interesować się alternatywnymi metodami edukacji? Jak uniknąć u dziecka lęku przed porażką? To tylko kilka z wielu pytań, na które wyczerpująco, ale też w fascynujący sposób odpowiada Mikołaj Marcela. Odważnie mówi o problemach polskiej szkoły. Bazuje na wiedzy praktycznej, najnowszych badaniach i własnym doświadczeniu. "Jak nie zwariować ze swoim dzieckiem. Edukacja, w której dzieci same chcą się uczyć i rozwijać" Po co waszym dzieciom potrzebna jest edukacja i jakiej edukacji wymaga od nas wszystkich przyszłość? Jak się uczy dziecięcy mózg? Od czego zależy motywacja wewnętrzna? Jak tworzyć dzieciom warunki do uczenia się i rozwijać ich potencjał? Po lekturze tej książki nie będzie wam już straszne ani zdalne nauczanie, ani powrót waszych dzieci do publicznej szkoły, ani myśl o zmierzeniu się z edukacją domową. Przede wszystkim jednak przestaniecie toczyć z dziećmi nieustanne spory o naukę i nie będziecie już musieli z nimi wariować.

Muza
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-287-1483-0

Liczba stron: 576

Format: 140x200mm

Cena detaliczna: 49,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...