Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęścia

Chopra Deepak

Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęście Jak osiągnąć prawdziwe i trwałe szczęścia

5.8

(14 ocen) wspólnie z

31,90

 

Deepak jest zarówno moim lekarzem, jak i nauczycielem duchowym. Jego rady cenię ponad wszystko. Od lat stanowi dla mnie źródło niezmiernej radości, a teraz dzięki tej książce może też być kimś takim dla ciebie.
Wayne W. Dyer

Deepak Chopra otwiera przed tobą drzwi do wewnętrznego poczucia szczęścia i zaprasza do duchowych poszukiwań. Jego siedem kluczy stanie się dla ciebie przewodnikiem w inspirującej podróży ku oświeceniu.

Nie musisz wprowadzać żadnych radykalnych zmian w swoim życiu, a i tak po drodze poznasz sekrety uważnej świadomości i naturalnej spontaniczności. Twoje szczęście przestanie zależeć od zewnętrznych wydarzeń, a będzie doznaniem, które już zawsze będzie ci towarzyszyć.

? Rozpoznaj prawdziwe szczęście i je pomnażaj.
? Odnajdź autentyczne poczucie wartości, które nie zależy od niczego poza tobą.
? Powróć do stanu radości, spokoju i spontanicznego spełnienia, do którego masz naturalne prawo od urodzenia.
? Skup się na chwili obecnej i nauczyć się żyć pełnią.
? Doznaj oświecenia: nawet najkrótsze przebłyski zjednoczonej świadomości mają moc przekształcania i już teraz masz do nich dostęp.

Deepak Chopra – światowej sławy amerykański lekarz specjalizujący się w medycynie holistycznej i naturalnej, autor wielu książek o tematyce duchowej i zdrowotnej wydanych w wielomilionowych nakładach i przetłumaczonych na blisko 40 języków.

Burda Publishing Polska
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-777-8780-9

Liczba stron: 160

Format: 160x210mm

Cena detaliczna: 31,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...