Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak pokochać siebie? Podręcznik życiowej przemiany

Beata Pawlikowska

Jak pokochać siebie? Podręcznik życiowej przemiany

19,99

 

Książka Beaty Pawlikowskiej, której atutem jest kompleksowe podejście do problemów, które nie pozwalają nam pozbyć się codziennych nawyków myślowych. Autorka, znana podróżniczka i pisarka, z ogromną empatią i w oparciu o własne doświadczenia, pomaga czytelnikowi przejść proces życiowej przemiany i odnaleźć motywację do pozytywnego myślenia. Wraz z nim podejmuje wyzwanie walki z utrwalonymi schematami i proponuje sprawdzone rozwiązania na osiągnięcie wewnętrznej równowagi, a tym samym satysfakcji z życia. Co więcej, nie tylko pomaga odzyskać utracone szczęście, ale także inspiruje do dalszych działań, które obejmują wszystkie dziedziny życia i wszystkie przejawy ludzkiej aktywności. Kładzie również nacisk na właściwe odżywianie i odpowiednią ilość wypoczynku. Dlatego książka „Jak pokochać siebie?” zawiera przepisy kulinarne, opracowane na bazie zdrowych składników oraz krótki instruktaż relaksacji. Przede wszystkim jednak motywuje. Motywuje i zaraża optymizmem!

Kilka pytań, które autorka stawia w książce, i na które odpowiada:
– Jak odnaleźć radość, ale taką prawdziwą radość z tego, że się żyje?
– Jak pozbyć się pustki, lęku i strachu?
– Od czego zacząć zmianę, jeśli nie umiemy określić swojego celu?
– Skąd pochodzi uczucie bycia gorszym od innych i jak sobie z nim poradzić?
– Jak zdobyć pewność siebie?
– Jak zerwać z poleganiem na opinii innych ludzi i ciągłym przeglądaniem się w nich jak w lustrze?
– Jak prawdziwie pokochać siebie...?

Edipresse Polska
Oprawa miękka

Data pierwszego wydania:
2016-01-22

ISBN: 978-83-794-5166-1

Liczba stron: 144

Format: 20.0x24.0cm

Cena detaliczna: 19,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...