Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak pokonać lęk Siedem pułapek myślenia potęgujących stres i sposoby, które pozwolą się z nich wyzwolić

Jak pokonać lęk Siedem pułapek myślenia potęgujących stres i sposoby, które pozwolą się z nich wyzwolić

27,33

 

Chcesz pokonać lęk i odzyskać spokój? Ta książka jest dla ciebie. W dzisiejszym świecie lęk często jest ukryty w subtelnych reakcjach i nawykach myślowych, których nawet nie uznajemy za związane z tym stanem emocjonalnym. Nierzadko zaczyna się od fizycznych objawów, takich jak przyspieszone bicie serca czy spocone dłonie, ale z czasem staje się on czymś znacznie głębszym. Lynn Lyons przedstawia pewne wzorce myślowe, które wielokrotnie przeradzają się w niepokój. Podłożem lęków są głównie codzienne bolączki, takie jak: roztrząsanie drobnych spraw, czarnowidztwo, pochopne wnioski, izolacja społeczna i wyobcowanie, kultura chaosu i pułapka zajętości, drażliwość i szukanie winnych czy opacznie pojmowana samoopieka. Autorka dzieli się swoim doświadczeniem z pracy terapeutycznej, oferuje autentyczną rozmowę i sprawdzone taktyki, których możesz użyć na co dzień. Poprzez wykorzystanie historii, przykładów z życia i skutecznych dialogów łatwo zidentyfikujesz podstępne myśli i reakcje, które podsycają niepokój w twoim życiu. Ten przystępny poradnik nie tylko ujawnia pułapki zastawiane przez lęk, ale także oferuje konkretną drogę wyjścia z nich. Dzięki małym, konsekwentnym zmianom w twoim podejściu przywrócisz jasność umysłu i pewność siebie. Sprawdzone techniki i ćwiczenia zawarte w Jak pokonać lęk pozwolą ci ruszyć naprzód z nową siłą.

Wydawnictwo Kobiece
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: 1

ISBN: 9788383218182

Tytuł oryginalny: The Anxiety Audit: Seven Sneaky Ways Anxiety Takes Hold and How to Escape Them

Liczba stron: 264

Format: 14.5x20.5cm

Cena detaliczna: 47,90 zł

Tłumaczenie: Urszula Gardner

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...