Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak przestać się martwić i zacząć żyć

Dale Carnegie

Jak przestać się martwić i zacząć żyć

7.4

(2863 ocen) wspólnie z

30,39

 

Dzięki książce Jak przestać się martwić i zacząć żyć miliony ludzi pozbyło się kłopotów, które zatruwały im życie. Niektórzy z nich dzielą się swymi doświadczeniami z czytelnikiem. Ta publikacja jest panaceum na obawy i lęki, udowadnia, że życie człowieka nie musi być pełne niepokoju i napięć, pozbawiających szczęścia i odbierających siły.

Przestań się martwić i podejmij kroki w kierunku szczęśliwszego, bardziej satysfakcjonującego życia!

Dzięki niedawno zaktualizowanemu bestsellerowi Dale'a Carnegie, który sprzedał się w ponad 6 milionach egzemplarzy, milionom ludzi pomógł przezwyciężyć nawyk martwienia się. Dale Carnegie oferuje zestaw praktycznych formuł, które możesz wykorzystać już dziś. W naszym szybko zmieniającym się świecie są to schematy, które przetrwają wieki!

Dowiedz się, jak:

- Natychmiast wyeliminować 50% zmartwień zawodowych
- Zredukować zmartwienia finansowe
- Unikać zmęczenia
- Dodawać godzinę dziennie do swojego życia 
- Odnaleźć siebie i pozostać sobą – pamiętaj, że na świecie drugiej osoby, dokładnie takiej, jak ty!

Jak przestać się martwić i zacząć żyć dotyczy emocji i podstawowych elementów życia. To fascynująca, łatwa do zastosowania lektura. Pozwól dokonać zmian w swoim życiu. Nie musisz już dłużej żyć ze zmartwieniami i niepokojem, które uniemożliwiają Ci cieszenie się pełnym, aktywnym i szczęśliwym życiem!

Studio Emka
Oprawa miękka

Wydanie: drugie

ISBN: 978-83-671-0700-6

Tytuł oryginalny: How to stop worrying and start living

Liczba stron: 390

Format: 11.5x18.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Ebook i Audiobook dostępny na

Kup audiobooka

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...