Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak zarabiać w młodym wieku

Eryk Zawisza

Jak zarabiać w młodym wieku

27,96

 

Eryk Zawisza, autor książki pt. Jak zarabiać w młodym wieku jest nastolatkiem. Postanowił podzielić się własnymi doświadczeniami z pracy i zarabiania pieniędzy. Bo w tym, że za pracę otrzymujemy pieniądze, nie ma nic złego. Przeciwnie: zarobek jest nagrodą płaconą nam przez innych ludzi za to, że im w czymś pomogliśmy, że ich nakarmiliśmy, sprawiliśmy im radość czy pomogliśmy przezwyciężyć chwilową słabość. Im więcej tej radości, im bardziej okażemy się pomocni – tym więcej nam zapłacą.

- Patrzę na rówieśników którzy dobrze się bawią, wydają się być szczęśliwi, chodzą na imprezy, cieszą się życiem, śmiejąc mi się w twarz i mówiąc: ależ z ciebie pracuś! Wyśmiewają moje plany. Czasami mam wątpliwości: może to oni mają rację? Może powinienem postępować jak oni: bawić się i korzystać z życia? Szybko mi jednak te myśli przechodzą: nie potrafiłbym już tak żyć! Ja przecież też korzystam z życia! Ciągle robię coś produktywnego; nie potrafię gadać na jałowe tematy, z których nic nie wynika. Zrozumiałem już, że chcąc osiągnąć w życiu coś znaczącego, nie mam alternatywy: muszę osiągać coś ważnego!
Czuję, że nadchodzący świat będzie nagradzał tych, którzy się starają i chcą być czempionami… Warto dziś być czempionem!

Książką tą rozpoczynamy nową serię z cyklu Biznes dla Nastolatków.
Po serii Akademia Młodych Milionerów dla najmłodszych przyszedł czas na praktyczne porady biznesowe dla młodzieży.

Jeśli nie możecie się doczekać, aż Eryk Wam opowie, „jak zarabiać w młodym wieku”, weźcie głęboki oddech i czytajcie!

Fundacja Instytut Carla Mengera
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-645-9986-6

Liczba stron: 84

Format: 15.0x21.0cm

Cena detaliczna: 39,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...