Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu Porady i ćwiczenia

Hope Kelaher

Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu Porady i ćwiczenia

5.3

(15 ocen) wspólnie z

24,38

 

Bez przyjaźni życie może być ponure i samotne. Przyjaciel jest przy tobie, gdy go potrzebujesz. Wspiera cię, podtrzymuje na duchu lub po prostu miło spędza z tobą czas. Czasami wydaje się, że wszyscy mają szczęśliwe, satysfakcjonujące życie towarzyskie, fantastyczne relacje ze znajomymi, mnóstwo przyjaciół .… tylko nie ty. Czy zauważyłeś, że masz trudności w nawiązywaniu znajomości, choć chciałbyś poznawać nowych ludzi i zaprzyjaźnić się z nimi? Jeśli myślisz, że nawiązywanie przyjaźni w dorosłym życiu jest trudne, ale chcesz poznać sposoby i metody, aby zdobyć prawdziwych przyjaciół, to ta książka jest dla ciebie. Z poradnika dowiesz się m.in.: – czym jest przyjaźń w dorosłym życiu i dlaczego tak trudno ją nawiązać, – jak zmieniają się przyjaźnie, kiedy dorastamy, – jakim typem przyjaciela jesteś, – jak rozmawiać, by wyjść poza small talk, – jak zbudować i pielęgnować własny krąg znajomych, – jak wykorzystywać media społecznościowe, by poznawać nowych ludzi, – jak rozróżniać zdrowe i toksyczne relacje. W książce Jak zdobyć i pielęgnować przyjaźń w dorosłym życiu autorka podaje wiele przydatnych porad, wskazówek oraz ćwiczeń, dzięki którym możesz przezwyciężyć lęk społeczny i budować nowe, wartościowe relacje z innymi. Hope Kelaher Jest terapeutką mieszkającą w Nowym Jorku. Absolwentka Ackerman Institute for the Family, Johns Hopkins University i Columbia University. Jej pasją jest pomaganie osobom zmagającym się z lękiem i depresją.

Zwierciadło
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-813-2219-5

Tytuł oryginalny: Here to Make Friends

Liczba stron: 240

Format: 14.5x21.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...