Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jak znaleźć faceta w wielkim mieście

Melissa Pimentel

Jak znaleźć faceta w wielkim mieście

5.8

(194 ocen) wspólnie z

36,99

 

Dwudziestoośmioletnia Lauren ucieka z konserwatywnej Ameryki do Londynu, żeby wieźć beztroskie życie singielki. Szuka niezobowiązującego romansu z kimś, z kim przyjemnie byłoby też porozmawiać. Jednak mężczyźni nie wierzą w jej zapewniania, podejrzewając pułapkę, która ma ich przekonać do monogamii i małżeństwa. Kiedy pewnego ranka przystojny Adrian ucieka w popłochu, widząc że dziewczyna usmażyła mu jajka sadzone, Lauren postanawia przeprowadzić randkowy eksperyment. Od tej pory na randkach co do joty stosuje zalecenia ze starych poradników…
Inteligentna i bardzo zabawna powieść drwiąca ze zwyczajów randkowych. Jeśli lubicie Jane Austin i tęsknicie za Bridget Jones ta książka sprawi wam przyjemność.
„Doskonała rozrywka – wciągająca i poruszająca lektura“ - Marian Keyes
„Szczera, śmieszna i do bólu prawdziwa“ - „Glamour”
„Zabawne i szczere spojrzenie na dzisiejszy świat randek“ - „Essentials”
„Nie da się nie śmiać na głos“ - „Elle”
Melissa Pimentel – dorastała w małym miasteczku w stanie Massachusetts w domu bez kablówki, więc prawie całe dzieciństwo zeszło jej na oglądaniu brytyjskich programów komediowych z lat siedemdziesiątych. Kiedy skończyła dwadzieścia dwa lata, przeprowadziła się do Londynu, gdzie prowadziła szczęśliwe życie, choć nie udało jej się znaleźć Ministerstwa Śmiesznych Kroków. Zanim poznała narzeczonego, prowadziła bloga, w którym opisywała swoje przygody na londyńskiej giełdzie randkowej, głównie poszukiwania czystych i niepsychopatycznych mężczyzn.

Czarna Owca
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Data pierwszego wydania:
2015-07-29

ISBN: 978-83-801-5020-1

Tytuł oryginalny: AGE, SEX, LOCATION

Liczba stron: 384

Czarna Owca

Format: 133x203mm

Cena detaliczna: 36,99 zł

Tłumaczenie: Piotr Kaliński

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...