Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jeden pocałunek

Julia Quinn

Jeden pocałunek

6.3

(138 ocen) wspólnie z

39,80

 

Czasami znajduje się miłość w najmniej spodziewanym miejscu…
Ale to nie jest jeden z takich przypadków.
To oczywiste, że Billie Bridgerton poślubi jednego z braci Rokesby. Ich rody od wieków mieszkają w sąsiedztwie, w dzieciństwie Billie łaziła po drzewach razem z Edwardem i Andrew. Jeden z nich będzie dla niej idealnym mężem... kiedyś w przyszłości.
Czasami można się zakochać dokładnie w kimś, o kim się marzy…
Albo i nie.
Co prawda jest jeszcze jeden brat. George Rokesby – najstarszy syn i dziedzic tytułu hrabiowskiego. Nadęty, arogancki, irytujący, i – czego Billie jest absolutnie pewna – nie znosi jej tak samo jak ona jego. Czasami jednak los miewa przewrotne poczucie humoru…
Bo oto jego zrządzeniem nieznosząca się para zostaje uwięziona w najmniej romantycznym miejscu, jakie może przyjść na myśl. Nadciąga noc… Aż trudno sobie wyobrazić ciąg dalszy…

Amber
Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-241-5971-0

Tytuł oryginalny: Because of miss bridgerton

Liczba stron: 336

Format: 130x205mm

Cena detaliczna: 39,80 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...