Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jesień gdy rodzice byli dziećmi

Izabela Łazarczyk-Kaczmarek

Jesień gdy rodzice byli dziećmi

13,66

 

Gdy rodzice byli dziećmi to sentymentalna podróż do krainy cudownego dzieciństwa i wspaniałej zabawy. Seria składająca się z 6 książek przeznaczona jest dla dzieci, ich rodziców... i rodziców rodziców! Zawiera wiele ciekawych zadań, gier i zabaw, które nie tylko spodobają się najmłodszym, lecz także sprawią, że rodzice oraz dziadkowie powrócą pamięcią do swojego dzieciństwa. Oprócz różnego typu aktywności w publikacjach została zawarta interesująca treść, która pomoże dzieciom poznać minione czasy i nawiązać bliską relację z rodzicami i dziadkami, którzy będą mieli niezwykłą okazję, by powspominać swoje dziecięce lata. W serii znajdują się 4 publikacje odpowiadające porom roku, a także dwie publikacje prezentujące popularne gry i zabawy. W każdej książce dzieci znajdą naklejki, elementy do wycięcia i złożenia, wiele ciekawostek, quizy i krzyżówki. Całość upiększa bogaty zestaw zdjęć i oryginalnych rysunków. 

MAC Edukacja
Oprawa miękka

Wydanie: 1

Data pierwszego wydania:
2016-10-11

ISBN: 978-83-7874-308-8

Liczba stron: 64

Cena detaliczna: 19,99 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...