Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jesień w Przytulnej

Katarzyna Michalak

Jesień w Przytulnej

34,99

 

SEKRETY, SZCZEGÓLNIE TE MROCZNE, MOGĄ WYWOŁAĆ PRAWDZIWY HURAGAN.

Azja, czarna owca rodziny Gawroszów, najlepiej zna się na sekretach. Poznał wszystkie skrzętnie skrywane tajemnice swoich bliskich. Skandal, jaki wywołał wokół Alicji i jej „drugiej tożsamości”, jest tylko namiastką burzy przetaczającej się przez rodzinę.

SŁOWA „NIGDY” NALEŻY UŻYWAĆ RZADKO, A NAJLEPIEJ WCALE.

Każdy popełnia błędy. Najgorsze są te nieodwracalne, przez które później żyjesz w strachu, że ktoś się kiedyś dowie. Jaka tajemnica nie pozwala Andrzejowi spać spokojnie? Kim jest ojciec dziecka młodziutkiej Amelii? Czego zamierza dokonać Ada, żeby zyskać akceptację w nowej szkole? I wreszcie: co takiego było w testach genetycznych, że zszokowało nawet samego Azję?

PRAWDA CZASEM BOLI, ALE ZAWSZE PROWADZI DO WOLNOŚCI.

Czy odkrywając prawdę o bliskich, Azja da im upragnioną wolność i ulgę? Czy będzie miał odwagę zmierzyć się z demonami, które drzemią w jego dzikim sercu?


Trzecia część Sagi Przytulnej to niezwykła opowieść o niezwykłych ludziach. Emocje, nieoczekiwane zwroty akcji, sekrety, a przede wszystkim miłość, przyjaźń i słowo DOM, w wielu jego znaczeniach, a to wszystko opowiedziane przez Katarzynę Michalak tak, że tylko zapaść się w wygodny fotel, otulić kocykiem i czytać, czytać, czytać…


OPINIE PIERWSZYCH CZYTELNICZEK:

Ależ tu się dzieje! Katarzyna Michalak po mistrzowsku prowadzi akcję i zaplata losy bohaterów tak, że nie sposób się oderwać! Tajemnice rodziny Gawroszów potrafią naprawdę zaskoczyć. Kłamstwa, ukrywana tożsamość, zdrady… Co za tempo! Jaka to czytelnicza przyjemność! PS Końcówka rozwala system!
Ona_czyta

Podebrałam Sagę Przytulną mojej siostrze i… kompletnie przepadłam! Zwłaszcza losy niepokornego i trochę dzikiego Azji zapadły mi głęboko w pamięć i zapisały się w moim sercu. Uwielbiam takich niejednoznacznych bohaterów, którzy działają na granicy dobra i zła. Azja ma dzikość w oczach i szlachetność w sercu. Uwielbiam!
Dominika_97

„Jesień w Przytulnej” to prawdziwy wulkan emocji! Azja miota się między miłością a nienawiścią. Ada rozpaczliwie próbuje poradzić sobie w nowym otoczeniu, którego w głębi serca się boi. Alicja z dnia na dzień zyskuje sławę, której miesiącami unikała. Andrzej odkrywa, że lepsza jest najgorsza prawda niż latami skrywane kłamstwo. Wspaniałe postaci, wartka akcja i rollercoaster emocji – oto przepis na dobrze spędzony wieczór.
Biblioteczka Małgosi

Znak JednymSłowem
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: Pierwsze

ISBN: 978-83-240-9803-3

Liczba stron: 320

Znak JednymSłowem

Format: 144x205mm

Cena detaliczna: 49,99 zł

Rok wydania: 2023

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...