Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Jesteś tutaj teraz

Adam J. Kurtz

Jesteś tutaj teraz

7.1

(9 ocen) wspólnie z

26,83

 

Jak odnaleźć własną drogę – przewodnik. Już niedługo będzie wspaniale; po prostu się nie poddawaj i nie przejmuj tak bardzo. CO DALEJ? Poradnik dla wszystkich, którzy chcą podążać drogą osobistego rozwoju. Książka obfituje w pełne życzliwości rady, subtelnie sformułowane prawdy i odniesienia do przeżyć i przemyśleń autora, którego droga nie zawsze była prosta i łatwa. W niebanalny i przekonujący sposób Kurtz przypomina, że nawet niewielkie zmiany pomagają nam rozwijać się wraz z kolejnymi odsłonami życia, niezależnie od tego, czy ruszyliśmy już w pogoń za marzeniami czy też nadal zbieramy siły, by wstać z łóżka. Przesłanie tej książki jest proste, ale bardzo krzepiące: Jesteś tu, teraz, ale nie jesteś sam. Adam z wrodzoną sobie dobrocią nieodmiennie raczy nas swoim dowcipem i realistycznym spojrzeniem. - Chani Nicholas. Ta książka uświadamia nam, że jesteśmy pełni wad, ale nie musimy za to przepraszać, bo na tym polega nasze człowiecze piękno”. - Alexandra Elle. Adam posiada wyjątkowy dar sprawiania, że w trakcie czytania jego książek kiwasz twierdząco głową (O tak, tak! Znam to!) i jednocześnie się zastanawiasz: «czy on właśnie zmienił całe moje życie?»” - Mari Andrew. Słowa wypowiadane przez Adama są pełne dowcipu, ciepła, zachwytu i mądrości. - Alanis Morisette.

Rebis
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-818-8674-1

Tytuł oryginalny: You Are Here (for Now)

Liczba stron: 272

Format: 14.0x19.0cm

Cena detaliczna: 44,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...