Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Język angielski Repetytorium Część 1 A2+/B1 Podręcznik wieloletni Szkoła podstawowa

Bandis Angela, Cowen Richard, Lewicka Anita, Ranus Renata, Tkacz Arek

Język angielski Repetytorium Część 1 A2+/B1 Podręcznik wieloletni Szkoła podstawowa

42,86

 

2-częściowe wydanie Repetytorium dla szkoły podstawowej powstało w odpowiedzi na oczekiwania nauczycieli i uczniów, którzy potrzebują kompleksowego, skutecznego i systematycznego przygotowania do egzaminu ósmoklasisty, rozłożonego na 2 lata. Tom pierwszy obejmuje 8 rozdziałów z wydania jednotomowego Repetytorium dla szkoły podstawowej Pearsona, natomiast tom drugi, dostępny w dotacji od 2021 roku, zawiera powtórkę treści z części pierwszej, kolejnych 6 poziomów naszego bestsellerowego repetytorium oraz lekcje na po egzaminie.

Nowemu wydaniu towarzyszą zmienione zeszyty ćwiczeń, w pełni skorelowane z podręcznikami, poszerzone o nowe sekcje na środki językowe i wzbogacone o kody dostępu do ich pełnej wersji interaktywnej. Gwarantują one młodzieży natychmiastową informację zwrotną, a nauczycielowi – pełen obraz umiejętności poszczególnych uczniów ze wskazaniem obszarów wymagających powtórki i możliwością przypisywania zadań.

Poza dużą dawką ćwiczeń rozwijających krok po kroku kompetencje i strategie niezbędne do poradzenia sobie z zadaniami egzaminacyjnymi, 2-częściowe repetytorium oferuje wiele elementów angażujących młodzież i uatrakcyjniających lekcje:
filmy BBC motywujące uczniów do poznania bliżej kultury krajów anglojęzycznych,
projekty wprowadzające elementy pracy zespołowej i zachęcające do komunikacji,
ćwiczenia komunikacyjne z naciskiem na personalizację.

Pearson
Oprawa miękka

ISBN: 978-83-788-2890-7

Liczba stron: 96

Format: 21.0x30.0cm

Cena detaliczna: 50,20 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...