Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Język angielski w warsztacie samochodowym

Janina Jarocka

Język angielski w warsztacie samochodowym

32,72

 

Bogato ilustrowany podręcznik przeznaczony do nauki języka angielskiego ukierunkowanego zawodowo na poziomie podstawowym (CEF A2) w dziedzinie motoryzacji, przystosowany do wieloletniego wykorzystania przez uczniów (tzw. podręcznik wieloletni). Napisany w atrakcyjnym i praktycznym ujęciu, zawiera podane w przystępnej formie ćwiczenia, w tym żarty, dialogi, rebusy, krzyżówki, oraz umożliwia aktywna naukę języka dzięki wykorzystaniu naturalnego zainteresowania ucznia przyszłą pracą zawodową. Każdy rozdział zakończono słowniczkami ( anglelsko­polskim i polsko-angielskim) zawierającymi trudniejsze wyrazy lub wyra­żenia z danego zakresu tematycznego.
Prawidłowe odpowiedzi do ćwiczeń, zamieszczone na końcu podręcznika, umożliwiają samodzielne sprawdzenie stopnia przyswojenia podanych wiadomości.
Do książki dołączono płytę CD zawierającą 35 nagrań umożliwiających aktywny udział w toku nauki oraz osłuchanie się z prawidłową wymową. Podręcznik będzie nieoceniona pomocą dla uczniów kształcących się w zawodach mechanika pojazdów samochodowych i elektromechanika pojazdów samochodowych, słuchaczy specjalistycznych kursów językowych i zawodowych w zakresie kwalifikacji M12 i M18 oraz osób związanych zawodowo z motoryzacją i posłu­gujących się w swojej pracy językiem angielskim.
Nr ewidencyjny w wykazie podręczników MEN: 2/2017

Wydawnictwa Komunikacji i Łączności WKŁ
Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Liczba stron: 164

Format: 16.5x23.6

Cena detaliczna: 49,35 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...