Oficjalna księgarnia portali ciekawostkihistoryczne.pl oraz twojahistoria.pl

Joga dla całej rodziny Ćwiczenia i zabawy z dziećmi wpływające na zdrowie, zwinność, koncentrację, pewność siebie i rozwój

Joanna Jakubik-Hajdukiewicz

Joga dla całej rodziny Ćwiczenia i zabawy z dziećmi wpływające na zdrowie, zwinność, koncentrację, pewność siebie i rozwój

29,90

 

Poznaj niezawodny sposób na zachęcenie dzieci do aktywności ruchowej!
Wykwalifikowana instruktorka jogi z wieloletnim doświadczeniem stworzyła książkę skierowaną do rodziców, którzy poszukują ciekawej formy spędzania czasu z dziećmi oraz do nauczycieli jogi, którzy specjalizują się w prowadzeniu zajęć dla dzieci lub rodzin.
Ćwiczenia i zabawy ruchowe integrują członków grupy, umacniają więzi i uczą współdziałania, a także powodują rozwój komunikatywności, empatii i zdyscyplinowania w grupie, ponadto joga rozwija świadomości swojego ciała już od wczesnego dzieciństwa.
W publikacji autorka zawarła 10 autorskich scenariuszy, które można dowolnie modyfikować wedle własnych potrzeb i które zawierają ćwiczenia i zabawy o różnym stopniu trudności. Mogą być realizowane w domu przez rodzica i dziecko lub na zajęciach, nie tylko w szkołach jogi, ale także w grupach przedszkolnych czy wczesnoszkolnych.
Ćwiczenie jogi rodzinnej przynoś wiele korzyści, między innymi:
Rozszerzenie zakresu możliwości ruchowej; Pobudzanie kreatywności i pogłębianie wrażliwości; Rozwijanie kompetencji społecznych i budowanie więzi grupowej; Dowartościowanie każdego członka grupy, niezależnie od sprawności ruchowej i osiągnięć. Sprawdź, jak proste asany jogi rodzinnej wpłyną na twoje samopoczucie i rozwój twoich dzieci!

Vivante
Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: pierwsze

ISBN: 978-83-651-7051-4

Liczba stron: 108

Format: 145x210mm

Cena detaliczna: 29,90 zł

Nie wiesz co przeczytać?
Polecamy nasze najciekawsze artykuły

Zobacz wszystkie
10.04.2021

Nusret – sam przeciwko wszystkim

Sformułowana na początku XX wieku przez brytyjski Komitet Obrony Imperialnej opinia głosiła, że nawet wspólna akcja okrętów i wojsk lądowych przeciwko umocnieniom na półwyspie Gallipoli niesie za sobą „wielkie ryzyko i nie powinna być podejmowana dopóty, dopóki istnieją inne sposoby wywarcia wpływu na Turcję”. W styczniu 1915 roku tych innych powodów nawet nie szukano.
Czytaj dalej...
05.03.2019

5 najgorszych władców średniowiecznej Polski

Jeden był kastratem, pozbawionym korony i porzuconym przez żonę. Inny dał się zadźgać już w kilka miesięcy po objęciu władzy, a i tak na zawsze zmienił dzieje kraju. Był też największy z rozpustników i najgłupszy z dowódców…
Czytaj dalej...
06.03.2019

Karl Dönitz – ostatni Führer. Kim był człowiek, którego Hitler wyznaczył na swego następcę?

Nigdy nie poczuł się do winy i protestował, gdy nazywano go zbrodniarzem wojennym. Podczas procesu w Norymberdze bronił się: „Gdy zaczyna się wojna, oficer nie ma innego wyboru, jak wykonywanie swoich obowiązków”. Ale czy faktycznie Karl Dönitz tylko biernie realizował polecenia?
Czytaj dalej...
05.03.2019

Dlaczego władców Rosji nazywano carami?

Od XV wieku książęta moskiewscy konsekwentnie budowali swoją pozycję władców Wszechrusi. Powiększali obszar swojego państwa i szukali sposobu, by dodać sobie splendoru. Tytuł cesarski z pewnością im go przydał – ale jak uzasadnili ten awans?
Czytaj dalej...